Vyksta priėmimas į VDU doktorantūros studijas

2017-07-31, Galioja iki

Skelbiamas priėmimas į Vytauto Didžiojo universiteto kartu su partneriais organizuojamas doktorantūros studijas 18-oje mokslo krypčių. VDU doktorantūros studijoms galima pasirinkti šias Fizinių ir biomedicinos mokslų kryptis: Biochemija, Biofizika, Biologija, Ekologija ir aplinkotyra bei Informatika. Socialinių mokslų krypties VDU doktorantūros studijos: Ekonomika, Edukologija, Politika, Psichologija, Sociologija, Teisė bei Vadyba. Humanitarinių mokslų kryptys: Etnologija, Filologija, Filosofija, Istorija, Menotyra bei Teologija.

Visa informacija apie 2017 m. priėmimą yra skelbiama universiteto elektroninio tinklalapio mokslo skiltyje „Priėmimas į doktorantūros studijas“.

Kiekvienoje mokslo kryptyje priėmimo sąlygos ir tvarka skiriasi, todėl būtina atidžiai susipažinti su pasirinktos doktorantūros studijų krypties konkurso sąlygomis ir tvarka. Priėmimo sąlygose nurodyta, kokie kvalifikaciniai reikalavimai yra keliami kandidatui, kokius dokumentus privaloma pateikti taip pat pristatomi atrankos kriterijai ir kandidatų konkursinio balo sandara bei įvardijamos su priėmimu susijusios svarbiausios datos (dokumentų teikimo terminai, priėmimo posėdžių datos ir kt.).

Prie kiekvienos mokslų krypties yra pateiktos tematikos, į kurias šiemet galima stoti bei nurodyti galimi doktorantūros vadovai. Pridedama ir prašymo forma bei atitinkamos doktorantūros krypties reglamentas. Norint išvengti galimų prašymų studijuoti teikimo proceso nesklandumų, svarbu susipažinti su prie kiekvienos mokslo srities pateiktais dokumentais.

Norintys studijuoti VDU doktorantūros studijose dokumentus gali pristatyti per visą vasarą, konkrečios datos nurodytos prie atitinkamos mokslo krypties.