Virtualus renginys “Beauty Hacks: The Data Hackathon by Launchmetrics”

2022-10-25, Galioja iki

Esame tarptautinė įmonė Launchmetrics – didžiausio verslo technologijų ir duomenų tiekėjo. Įmonė bendradarbiauja su mados, prabangos ir grožio industrijoms, pasaulyje gerai žinomais prekių ženklais, kaip Burberry, Fendi, Kering, LVMH ir t.t.

Daugiau kaip 1,2 tūkst. klientų naudoja mūsų paslaugas bei produktus savo verslo sprendimuose, duomenų analizėje ir kūrybinio turinio kūryboje, įkvėpdami, daugiau kaip 1 milijardą vartotojų kiekvieną dieną naujiems iššūkiams ir atradimams.

Bendradarbiaudami su Microsoft ir MAC Cosmetics, Launchmetrics organizuoja virtualų ‘Hackathon’ renginį.

“Beauty Hacks: The Data Hackathon by Launchmetrics” renginys skirtas studentams, kuriuos domina IT technologijos, duomenų analizė, verslo vadyba, marketingas, dizainas ir grožio technologijų įtaka.

Komandos dirbs kartu, kad sukurtų projektus, padedančius verslams su kūrybinio turinio strategijomis. Laimėjusi komanda bus apdovanota 5000 eurų.

Kadangi renginys virtualus, mes kviečiame studentus iš viso pasaulio, taip suteikdami galimybę studentams sudalyvauti tarptautinio lygio patirtyje, kuri taip pat praturtintu žinias bei būsimų profesionalų CV.

Registracija