VDU ŽŪA virtualios „Karjeros dienos’21“ – apie galimybes ir darbus, kuriančius pokytį

2021-02-23, Galioja iki

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija vasario 26 d. 11.00–12.30val. kviečia studentus, vyresniųjų klasių moksleivius, absolventus dalyvauti „VDU ŽŪA Karjeros dienų 2021“ svarbiausiame renginyje – virtualioje diskusijoje su šalies agro verslo lyderiais: „Tapk vienu, iš kuriančių pokyčius”.

Išskirtinis turinys, kurį tik šiam renginiui atsakingai rengia vieni prestižiškiausių darbdavių šalies rinkoje. Agro verslo, miškininkystės, inžinerijos, finansų, išmaniųjų technologijų sričių profesionalai negailės patarimų pirmuosius žingsnius darbo rinkoje žengiantiems studentams ar dar mokyklos suole apie profesijos pasirinkimą svarstantiems moksleiviams. Renginio svečiai dalinsis asmeninėmis patirtimis, iššūkiais – turinčiais įtakos kiekvieno iš mūsų gyvenimo kokybei, šiandienos aktualijomis ir ateities perspektyvomis.

Šis renginys skirtas studentams, siekiantiems susirasti praktikos vietą ar gauti darbo pasiūlymą, norintiems įgyti naujų idėjų baigiamojo darbo temai, susipažinti su naujausiomis įmonių inovacijomis ir darbo kultūra.

Moksleiviams, besidomintiems  ateities darbo rinkos tendencijomis, jų laukiančiomis specialybėmis ir kuriamomis inovacijomis, norintiems sužinoti apie perspektyviausias VDU Žemės ūkio akademijos siūlomas studijų programas.

Susitikime saugiai, neišeidami iš namų virtualioje diskusijoje: „Tapk vienu, iš kuriančių pokyčius”.

Renginį ves ir apie karjeros galimybes su rinkos lyderiais kalbėsis kelionių fotografas Linas Marcišauskas, daugumai jūsų žinomas iš Youtube projekto „Linas Dirba Darbus”.

PASKUBĖKITE REGISTRUOTIS

Renginio dieną prasidės kontaktų mainų mugė, ją aplankyti galėsite adresu: expoacademia.ltDalyvaujančios įmonės, įstaigos pristatys savo organizaciją, kvies studentus susipažinti, papasakos apie galimybę tapti organizacijos dalimi, gaunant darbo ar praktikos vietą.

Virtuali CV klinika

Susikūrėte savo gyvenimo aprašymą (CV), norite pasitarti ir išgirsti konsultanto nuomonę? Galėsite mums atsiųsti savo CV el. paštu: cv@vdu.lt, o VDU Karjeros centro konsultantai jį peržiūrės, pakomentuos, pateiks pastabas ir patarimus, kaip patobulinti CV, kad jis būtų patrauklus ir atitiktų visus reikalavimus!

Renginio dalyviai:

UAB „Agrochema”, UAB „Agrodronas”, UAB „Agrokoncerno grupė”, UAB „AUGA group”, UAB „Baltic Agro Machinery”, UAB „BDO auditas ir apskaita”, UAB „Biržų žemtiekimas”, UAB „Delaval”, UAB „Dojus agro“, UAB „Dotnuva Baltic”, UAB „East West Agro”, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, UAB „Lytagra”, UAB „Nando”, Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, Valstybinė miškų urėdija, UAB „Želdynėlis”.