VDU kviečia absolventus pasimatyti

2019-11-05, Galioja iki

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) tęsia gražią kasmetinę tradiciją ir vėl kviečia universiteto absolventus apsilankyti savo alma mater – šįkart VDU absolventų dieną minėsime lapkričio 8-ąją, penktadienį.

Nuo 16.00 val. prasidės tradiciniai absolventų susitikimai fakultetuose, kurių metu alumnai galės pabendrauti su dėstytojais ir studentais, dalintis praktine patirtimi ir prisiminimais apie universitetą, susipažinti su dabartinėmis VDU aktualijomis.

Vėliau, nuo 18.00 val., visi VDU absolventai bus kviečiami rinktis „Volfas Engelman Studijoje“ (Kaunakiemio g. 2, Kaunas), kur vyks diskusija apie alaus kultūrą ir jos sąsąją su studentišku judėjimu „Absolventas, alus ir dėstytojas“ su Giedre Mileryte-Japertiene. Po diskusijos alumnai kviečiami kartu žiūrėti krepšinio varžybas ir palaikyti Kauno „Žalgirį“ (nuo 19.45 val. Kauno „Žalgiris“ žais su Barselonos „FC Barcelona“).

Daugiau informacijos – jau netrukus. El. paštas pasiteiravimui: info@alumni.vdu.lt.

Absolventus, kurie planuoja dalyvauti šventėje, maloniai kviečiami registruotis.

Naujienas apie renginį sekite socialiniame tinkle „Facebook“.

Susitikime!

Programa fakultetuose:

EKONOMIKOS IR VADYBOS FAKULTETAS

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas kviečia absolventus dalyvauti diskusijoje “Mūsų daug ir mes skirtingi: darbo rinka, kartos, dirbtinis intelektas ir kita ateitis”.

Vieta: VDU didžiosios salės 1 a. fojė (S. Daukanto g. 28, Kaunas)

Laikas: 16.00–17.30 val.

GAMTOS MOKSLŲ FAKULTETAS

VDU Gamtos mokslų fakultetas kviečia absolventus į renginį „Absolventas studentui“ ir pristatyti savo profesijas, įmones kuriose dirba, veiklas, darbo specifiką. Taip pat bus pristatyta Akademinio Jaunimo Mokslinė Draugija (AJMD) „MODUSAS“ bei jo veiklos.

Vieta: Vileikos g. 8 -101, Kaunas

Laikas: 16.00–17.45 val.

HUMANITARINIŲ MOKSLŲ FAKULTETAS

VDU Humanitarinių mokslų fakultetas absolventų dienos proga 2019 m. lapkričio 8 d., (penktadienį) absolventus kviečia apsilankyti paskaitose ir vėl prisiminti studentiškus laikus.

Vykstančių paskaitų tvarkaraštis

INFORMATIKOS FAKULTETAS

Lapkričio 7 dieną VDU Informatikos fakultetas kviečia absolventus dalyvauti praktiniuose seminaruose „Alumni-studentams”, kuriuose bus galima pasiklausyti įdomių pranešimų, sudalyvauti protmūšyje, laimėti renginio rėmėjų prizus, bei pabendrauti su fakulteto dėstytojais ir studentais.

Vieta: Vileikos g. 8 -101, Kaunas

Laikas: Lapkričio 7 d., nuo 14 val.

KATALIKŲ TEOLOGIJOS FAKULTETAS

VDU Katalikų teologijos fakultetas kviečia absolventus į susitikimą, kuriame bus pristatomos fakulteto iniciatyvos absolventams, lauks jaukus bendravimas su dėstytojais ir seniai matytais kurso draugais.

Vieta: VDU didžioji aula (Gimnazijos g. 7, Kaunas)

Laikas: 16.00–18.00 val.

MENŲ FAKULTETAS

VDU Menų fakultetas kviečia absolventus į ekskursiją po fotografo, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, VDU Menų fakulteto profesoriaus Romualdo Požerskio parodą „Laura – spinduliuojanti tamsa“ (VDU Menų galerija 101) ir susitikimą su parodos autoriumi. Susitikimo pabaigoje – neformalūs pokalbiai prie kavos ar arbatos puodelio ir tradicinis absolventų tortas.

Vieta: VDU Menų galerija 101 (Muitinės g. 7)

Laikas: 16.00–17.30 val.

POLITIKOS MOKSLŲ IR DIPLOMATIJOS FAKULTETAS

VDU Politikos mokslų ir Diplomatijos fakultetas kviečia absolventus pabendrauti su dėstytojais, sutikti seniai matytus kurso draugus.

Vieta: V. Putvinskio g. 23-414, Kaunas

Laikas: 16.00–17.30 val.

SOCIALINIŲ MOKSLŲ FAKULTETAS
VDU Psichologijos absolventai kviečiami dalyvauti diskusijoje “Psichologas darbo vietoje – kuo (ne)esu patenkintas?”. Čia galėsite ne tik pasidalinti savo praktine patirtimi, aptarti VDU aktualijas, bet ir pabendrauti su katedroje dirbančiais dėstytojais, pasidalinti prisiminimais apie studijas ir universitetą.

Vieta: Jonavos g. 66-210, Kaunas

Laikas: 16.00–17.30 val.

TEISĖS FAKULTETAS

Lapkričio 7 dieną VDU Teisės fakultetas kviečia absolventus į susitikimą, kurio metu vyks neformali diskusija „kitokių pasikalbėjimų“ formatu.

Vieta: Jonavos g. 66, Kaunas

Laikas: lapkričio 7 d., 17.30 val.