VDU Karjeros dienos 2020: Pažink rytojaus save!

2020-10-26, Galioja iki

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Karjeros centras lapkričio 16-20 dienomis kviečia studentus dalyvauti „VDU Karjeros dienų 2020“ renginiuose. Siekiant laikytis visų COVID-19 prevencijos priemonių, renginiai bus organizuojami nuotoliniu būdu.

Šių metu bendra renginių tema „VDU Karjeros dienos 2020: Pažink rytojaus save!” – paskatinimas studentams jau dabar domėtis ateities perspektyvomis, pažinti savo kompetencijas, kurios bus reikalingos ateityje, ir darbus, kurie siūlo jas išnaudoti. Taip pat – priminimas, kad savo mėgstamas veiklas galite patys paversti darbu, apie kurį ilgą laiką svajojote.

Studentų karjeros dienose lauks ne tik informatyvios paskaitos, bet ir įdomios pramogos, įvairių galimybių pristatymai bei virtuali karjeros mugė. Mugėje prisistatys įvairios Lietuvos įmonės, kurios šiuo metu ieško darbuotojų arba praktikantų.

Kviečiame sekti informaciją speceliai šiam renginiui sukurtame įvykyje.

KARJEROS DIENŲ PROGRAMA

Lapkričio 16-20 dienomis:

Virtuali karjeros dienų mugė (karjerosdienos.vdu.lt)

Mugė vyks visą VDU Karjeros dienų savaitę, ją aplankyti galėsite adresu: karjerosdienos.vdu.lt. Karjeros dienų mugėje dalyvaujančios įmonės pristatys savo organizaciją, kvies studentus susipažinti bei papasakos apie galimybę tapti organizacijos dalimi, gaunant darbo ar praktikos vietą.

Virtuali CV klinika

Susikūrėte savo gyvenimo aprašymą (CV) ir norite pasitarti bei išgirsti konsultanto nuomonę? Galėsite mums atsiųsti savo CV el. paštu: cv@vdu.lt, o VDU Karjeros centro konsultantai jį peržiūrės, pakomentuos, pateiks pastabas bei patarimus, kaip patobulinti CV, kad jis būtų patrauklus ir atitiktų visus reikalavimus!

Prisijungimo prie Adobe Connect kambario instrukciją rasite čia.