VDU Karjeros dienos 2017: „Užsienio šalių piliečių darbo, praktikos, savanorystės galimybės Lietuvoje“

2017-10-17, Galioja iki

Spalio 19 d. seminaras anglų k. „Užsienio šalių piliečių darbo, praktikos, savanorystės galimybės Lietuvoje“

Nežinai kokios užsienio studentų įsidarbinimo ar praktikos, savanoriškos veiklos atlikimo sąlygos ir galimybės Lietuvoje? Kokie teisiniai reguliavimai galioja ir ką turėtų žinoti kiekvienas užsienio studentas, kuris ieškosi darbo, praktikos ar savanorystės vietos? Būtinai dalyvauk seminare ir žinosi viską iš ”pirmų lūpų”.

Vieta: S. Daukanto g. 27, II a. (VDU Mažoji salė)

Laikas: 14 val.- 16 val.

Moderatorė – Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės tarptautinių ryšių koordinatorė Sandra Matoškaitė

Pranešėjai:

Lietuvos Darbo biržos atstovės, Europos savanorių tinklo savanorės savanoriaujančios Kauno teritorinėje darbo biržoje – Marisa Walchshofer ir Morgane Maraquin

VDU Karjeros centro koordinatorė Monika Valentaitė

VDU užsienietis absolventas dirbantis Lietuvoje

VDU užsienio studentas dirbantis Lietuvoje

UAB “Personalo importo sprendimai”, įmonės dirbančios užsienio piliečių įdarbinimo Lietuvoje, atstovas

VšĮ A.C. Patria –  atvykstančių Europos savanorių tarybos koordinatorės Viktorija Navikaitė, Ingrida Vinickytė

WE GO komandos atstovai