VDU Karjeros dienos 2017“: KETVIRTA DIENA

2017-10-05, Galioja iki

Ketvirtą VDU Karjeros dienų dieną – spalio 5 d. (ketvirtadienį) „VDU Karjeros dienų‘17” metu jos dalyviai galės susipažins su verslumu Lietuvoje ir Europoje bei pradėti planuot savo asmeninę karjerą. Su verslumu supažindins VDU Verslo praktikos centras, o su asmeninės karjeros planavimu – VDU Karjeros centro atstovai.

Tarptautinė verslumo konferencija anglų k. “Innovative Entrepreneurship Skillship”

„VDU Verslo praktikų centras“ organizuoja konferenciją, kurios metu kiekvienas turės galimybę susipažinti su verslumu, įsidarbinimo galimybėmis iš skirtingų šalių perspektyvos bei ugdyti savo verslumo kompetencijas. Konferencijoje dalyvaus net 8 skirtingų universitetų pranešėjai. Praktinėje dalyje bus galima susipažinti su tokiomis metodikomis kaip Lego Serious Play, Design Thinking, Business Model Canvas, Points of View.

Vieta: Gimnazijos g. 7, II a. (VDU Didžioji Aula)

Laikas: 10:00 – 17:00 val. (registracija nuo 9:30 val.)

Pranešėjai: Nicos, Alkalos, Lodzės, Neapolio, Latvijos universitetų atstovai

 

Karjeros centro dirbtuvės tema: „Karjera 360 – kaip ją pradėti ir kada ji baigiasi?“

Dar nedirbi savo svajonių darbo, bet tikrai žinai koks jis būtų? “Būtų” kviečiame keisti į “bus”, o pokytį pradėti nuo naujos ir 21 amžiaus karjerai itin svarbios kompetencijos ugdymosi. Kokia ji ir kaip pradėti jos mokytis sužinosi susitikime su Monika iš Karjeros centro. Susitikimo metu gausi karjeros plano formą, kurią iš karto galėsi pradėt pildytis!

Vieta: Gedimino g. 44 – 303 aud.

Laikas: 14:30 – 16:00 val.

Vedėja: Sertifikuota koučingo specialistė, Points of YouTM trenerė, VDU Karjeros centro darbuotoja specializuojanti edukologijos ir psichologijos srityse nuo 2011 metų Monika Valentaitė