VDU KARJEROS DIENOS 2017: KARJERA 360°

2017-09-28, Galioja iki

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia į visą spalio mėnesį universiteto erdvėse ir virtualiai vyksiančius „VDU Karjeros dienų 2017“ renginius skirtus užsienio ir lietuvių studentams bei kitiems akademinės bendruomenės nariams. Šių metų bendra renginių tema – KARJERA 360° arba kitaip – visapusiška karjera, kelią į kurią galės atrasti kiekvienas dalyvaudamas jam patinkančioje veikloje, pasisemdamas reikiamų žinių bei patarimų. Paskaitos, diskusijos, žaidimai, simuliacijos bei savęs pažinimo dirbtuvės „gyvai“ ir „virtualiai“ – tai, ir dar daugiau, laukia studentų norinčių sudalyvauti šių metų VDU Karjeros dienų renginiuose. Pagrindinis ir finalinis karjeros dienų akcentas – pirmą kartą Lietuvos aukštųjų mokyklų istorijoje organizuojama virtuali įmonių mugė.

„VDU Karjeros dienos 2017“ startuoja spalio 2 d. (pirmadienį) apskritojo stalo diskusija tema: „Karjera: 360°“, kurioje dalyvauja VDU Edukologijos instituto vadovė doc. dr. Lina Kaminskienė, Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius bei Kauno “Žalgirio” generalinis direktorius Paulius Motiejūnas. Diskusijos dalyviai aptars VDU studijų sistemą ir jos tiesioginę ir netiesioginę įtaką karjerai, dalinsis savo asmenine patirtimi apie karjeros kelią, nurodydami kokią įtaką tam turi išsilavinimas, pomėgiai ar pilietiškumo. Tos pat dienos vakare vyks tradicinis VDU renginys „Aš, alus ir dėstytojas“ kartu su VDU Ekonomikos ir vadybos katedros doc. dr. Justu Kisieliausku, studentų pripažintu stilingiausiu VDU dėstytoju, kuris kvies studentus neformalioje aplinkoje pasikalbėti apie dėstytojo profesiją, kokia ji gali būti, kokie iššūkiai ir atradimai pasitaiko jos siekiant.

Nuo spalio 3 iki 5 d. vyks įvairios „Savęs pažinimo dirbtuvės“, kuriose studentai turės galimybę pažinti save, savo turimus gebėjimus ir juos atskleisti – tai padės suvokti, ko savo karjeroje ieško kiekvienas studentas keliant asmeninius tikslus bei juos įgyvendant.

Socialiniai tinklai yra neatsiejama XXI a. jauno žmogaus dalis, tačiau juose kuriamas turinys ir tai su kuo bei apie ką mes šiuo turiniu dalinamės su kitais – daug pasako apie mūsų asmenybę. Visgi ar susimatome kokią įtaką šie įpročiai gali daryti karjerai? Apie socialinių tinklų galią savo patirtimi dalinsis Tomas Nemura, VDU absolventas, jau 13 metų dirbantis reklamos srityje.

„VDU Karjeros dienų 2017” metu studentai taip pat turės galimybę peržiūrėti pačių susikurtus ir savo turimus gyvenimo aprašymus (CV) ir gauti profesionalų patarimus virtualiu būdu. Ši galimybė startuos  spalio 11 – 13 d. „CV klinikos metu“. Tad, studente, jei nori tinkamai pasiruošti savo CV nepraleisk progos čia sudalyvauti.

Neatsiejama studijų dalis – praktika. Šiais metais siūlome ne šiaip įmonių sąrašą, kur gali atlikti universitetinę praktiką, bet įmones, kurios siūlo atlikti apmokamą praktiką. Kadangi tokią galimybę teikia ne visos įmonės, reikės pasistengti nustebinti darbdavį, kad jis pasirinktų būtent Tave.

Karjeros dienų metų studentai iš užsienio, kurie ieško darbo, praktikos ar savanorystės galimybių Lietuvoje galės sužinoti apie jas. Su jais patirtimi dalinsis universiteto draugai ir partneriai, kurie pristatys Lietuvos teisinę bazę, savo organizacijų teikiamas savanorystės galimybes, universiteto Karjeros centro atstovai papasakos ką užsienio studentai gali tikėtis ir gauti atvykę į patį centrą.

Valstybės tarnyba dažnam jaunam žmogui atrodo kaip utopinė, kitiems – nepopuliari idėja. Šių „VDU karjeros dienų“ metu siūlome ne tik sužinoti apie valstybės tarnybą bei išsklaidyti susidariusius mitus, bet ir išbandyti savo tinkamumą joje. Spalio 24 d. Valstybės tarnybos departamento atstovai pristatys darbo ir praktikos galimybe valstybės tarnyboje, nurodys procedūras reikalingas siekti šios tarnybos bei suteiks galimybę laikyti valstybės tarnybos tinkamumo testą bei pasitikrinti žinias.

Spalio 24 – 30 d. Vytauto Didžiojo universitetas, kartu su CV-Online pristato antrąją Baltijos šalių Virtualią karjeros mugę, kuri tuo pat metu bus pirmoji Lietuvos aukštosios mokyklos organizuojama virtuali karjeros mugė! Mugėje save pristatys trijų Baltijos šalių verslo įmonės šiuo metu ieškančios darbuotojų ar praktikantų. Nepraleiskite progos apsilankyti Virtualioje karjeros mugėje! Pabendrauti su potencialiais darbdaviais neišeidami iš namų, užduoti Jums rūpimus klausimus internetu, įsitraukite į diskusijas ir kandidatuoti į Jums aktualias darbo ar praktikos pozicijas! Gaukite priminimą apie Virtualios karjeros mugės pradžią! Registruokitės

Daugiau informacijos apie „VDU Karjeros dienas 2017” galite rasti adresu http://karjerosdienos.vdu.lt

Visą „VDU Karjeros dienas 2017” renginių programą galima rasti čia

VDU Karjeros dienų organizatorius