VDU Karjeros centro pristatymas „Įvadas į studijas VDU 2020“ savaitės metu

2020-09-04, Galioja iki

Tradiciškai Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) pirmo kurso studentus kviečia į įvadinės savaitės renginius, kurie vyks mokslo metų pradžioje rugsėjo 1-9 dienomis. „Įvadas į studijas VDU 2020“ renginiai – proga susipažinti ne tik su universitetu, jo moksline veikla ir siūlomomis galimybėmis, bet ir su universiteto fakultetų dėstytojais bei, žinoma, su studijų draugais. Įvadinė savaitė – tai lyg naujos kelionės pradžia, kurios metu visi suvokia, kad universitete studijų procesas ir aplinka yra daug svarbiau nei trokštamas galutinis tikslas  –  diplomas.

Norime jus pakviesti į virtualų VDU Karjeros centro pristatymą, kuriame pirmakursių lauks visa reikalinga informacija ir pagalba, susijusi su karjera. Kviečiame žiūrėti informacinį video apie VDU Karjeros centro teikiamas paslaugas:

Na, o rugsėjo 9 d., 13 val.  susitikime virtualiai, atlikę šiuos veiksmus.

Daugiau informacijos apie įvadinės savaitės renginius