VDU Karjeros centro neformalių paskaitų ciklas: „Savęs link“

2021-04-08, Galioja iki

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Karjeros centras balandžio mėnesį kviečia studentus bei universiteto absolventus dalyvauti neformalių paskaitų ciklo „Savęs link“ renginiuose: virtualiose paskaitose, diskusijose, karjeros galimybių pristatyme bei pasinaudoti virtualios CV klinikos siūlomomis galimybėmis.

Šių metų neformalių paskaitų ciklas orientuotas į savęs paiešką, vertybių bei norų išsigryninimą – procesus, kurie užima didžiulį vaidmenį kuriantis ar ieškantis savo svajonių veiklos. Neformalių paskaitų ciklo tema „Savęs link“ siekiama priminti, kad pati svarbiausia ir nuolat besitęsianti kelionė yra būtent į savęs pažinimą, tad užduoti klausimus sau bei kitiems – svarbus procesas, siekiant rasti prasmingą ir džiugesį keliantį užsiėmimą.

VDU Karjeros centro vyresnioji specialistė Greta Šmaižytė neabejoja, jog pastarasis karantino laikotarpis, kuomet daug laiko praleidžiame vieni, visiems buvo vertinga pamoka, kuri dar stipriau paragino žmones atsigręžti į savo poreikius ir norus, todėl apie tai kalbėti yra svarbu.

„Sustojimas ir įsiklausymas į save – būtina sąlyga, norint atrasti veiklą, kuri mus motyvuotų kasdien atiduoti savo kūrybines galias ir energiją bei keltų džiugesį. Būtent dėl to yra be galo svarbu kalbėti apie tai, kad kažko nežinoti ir nuolat ieškoti – visiškai normalu ir labai reikalinga. Šiuo neformalių paskaitų ciklu sieksime su studentais bei absolventais pasidalinti realiais ir aktualiais pavyzdžiais, padiskutuoti temomis, kurios padėtų labiau atsigręžti į save bei susidėlioti planą, kuris leistų žengti savęs realizavimo link“, – pasakoja specialistė.

PROGRAMA

Visą balandžio mėnesį universiteto studentams bei absolventams bus suteikta galimybė dalyvauti virtualioje CV klinikoje: pasikonsultuoti ir kartu su profesionaliu karjeros specialistu peržvelgti savo gyvenimo aprašymą (CV), gauti pastebėjimus, vertingų įžvalgų bei patarimų, kaip paruošti savo aprašymą taip, kad jis atitiktų visus reikalavimus. Savo gyvenimo aprašymus siųskite paštu: cv@vdu.lt 

Informacija pildoma.