VDU Karjeros centro nuotolinis neformalių paskaitų ciklas: „Savęs link’22“

2022-03-16, Galioja iki

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Karjeros centras kovo ir balandžio mėnesiais kviečia studentus bei universiteto absolventus dalyvauti nuotolinėse neformalių paskaitų ciklo „Savęs link’22“ paskaitose, diskusijose bei pasinaudoti virtualios CV klinikos siūlomomis galimybėmis.

Jau tradiciniu tapęs neformalių paskaitų ciklas orientuotas į savęs paiešką, pažinimą ir karjeros kelionę – procesus, kurie užima didžiulę gyvenimo dalį, kuriant ar ieškant savo svajonių veiklos. Neformalių paskaitų ciklo tema „Savęs link’22“ siekiama priminti, kad pati svarbiausia ir nuolat besitęsianti kelionė yra būtent į savęs pažinimą, kuri gali padėti kurti savo ateitį, tad užduoti klausimus sau bei kitiems – svarbus procesas, siekiant rasti prasmingą ir džiugesį keliantį užsiėmimą.

Šiemet neformalių paskaitų ciklas supažindins renginių dalyvius su savęs pažinimu iš įvairių perspektyvų: kaip susikurti patrauklų CV, ką naudinga žinoti, pradedant ieškoti darbo ir kuriant savo karjerą, kaip išnaudoti savo gebėjimus ir pamiršti baimes bei sugebėti atskirti įvairius psichologinius aspektus ir tapti atsparesniu nesėkmėms.

PROGRAMA

Kovo ir balandžio mėnesiais universiteto studentams bei absolventams bus suteikta galimybė dalyvauti virtualioje CV klinikoje: pasikonsultuoti ir kartu su profesionaliu karjeros specialistu peržvelgti savo gyvenimo aprašymą (CV), gauti pastebėjimus, vertingų įžvalgų bei patarimų, kaip paruošti savo aprašymą taip, kad jis atitiktų visus reikalavimus. Norite pasitarti ir išgirsti konsultanto nuomonę? Galite savo CV siųsti el. paštu: cv@vdu.lt

Facebook renginys.