VDU Absolventų diena 2020

2020-10-21, Galioja iki

Vytauto Didžiojo universitetas tęsia tradicijas ir lapkričio 13 d., penktadienį, kviečia absolventus prisiminti savo Alma Mater. Šiais metais VDU Absolventų dieną minėsime kiek neįprastai – vietoje susitikimų fakultetuose, siūlome su senai matytais kurso draugais, dėstytojais ar kolegomis iš universiteto susiburti jaukioje savo namų aplinkoje ar pasitelkiant išmaniąsias nuotolinio bendravimo platformas.

Esant ne itin palankiai epidemiologinei situacijai šalyje, Absolventų dieną kviečiame paminėti prisimenant VDU vykdytą iniciatyvą „Kartu per atstumą“, kurios metu akcentavome fizinio, bet ne socialinio atstumo laikymąsi. Todėl šiemet dalinsimės aktualiomis, įdomiomis ir pasiilgtomis dėstytojų vaizdo paskaitomis, kurias galėsite peržiūrėti ir kartu su universiteto laikų bičiuliais leistis į pokalbius bei diskusijas. Vakarą kviesime vainikuoti šventine vakariene savo namuose ar mieste,  nedidelėje, artimiausių studijų draugų, dėstytojų ar bendraminčių, kompanijoje (neturintiems galimybės susitikti gyvai – pasitelkti išmaniąsias nuotolinio bendravimo platformas) – pasidžiaugti vienas kito draugija ar pasidalinti istorijomis, susijusiomis su savo Alma Mater.

Fiksuodami akimirkas ir linkėjimus iš šventinio vakaro, nepamirškite jais pasidalinti ir socialiniuose tinkluose, pridedant grotažymę #vduni.

Renginių programa:

Diskusija „University in Transition: Raising Questions – Sharing Visions“ (anglų k.)

Lapkričio 13 d., 16 val. (UTC+1) kviečiame VDU absolventus bei bendruomenės narius dalyvauti VDU Absolventų dienos progai skirtoje diskusijoje „University in Transition: Raising Questions – Sharing Visions“ (diskusija vyks anglų kalba).

Virtualaus susitikimo metu pristatysime šiuo metu rengiamą universiteto strategiją 2021-2027 metams bei kviesime kartu apie ją pasikalbėti. Taip pat inicijuosime diskusiją apie tai, kaip kurti efektyvų bendradarbiavimą tarp universiteto ir absolventų. Sieksime išgirsti jūsų nuomonę apie tai, ko tikitės iš universiteto pabaigę studijas, kaip įsivaizduojate savo, kaip alumno indėlį universitetui ir pan.

Taip pat atsižvelgdami į nepalankią epidemiologinę situaciją pasaulyje, kviesime absolventus bei bendruomenės narius prisiminti VDU vykdytą iniciatyvą „Kartu per atstumą“, kurios metu buvo akcentuojamas fizinio, bet ne socialinio atstumo laikymasis ir kviesime pasikalbėti apie tai kaip burti po pasaulį pasklidusius VDU absolventus, skatinti jų bendravimą bei bendradarbiavimą, aktyvinti bendras veiklas pandemijos akivaizdoje, bei jai pasibaigus.

Diskusija vyks prie šios virtualaus stalo: https://bit.ly/absolventudiskusija

VDU dėstytojų parengtos vaizdo paskaitos

Prof. dr. Astrida Miceikienė. Tvarus ir modernus žemės ūkis: nuo jo priklauso pasaulio ateitis

Dr. Giedrius Česnakas. COVID-19 kaip lakmuso popierius tarptautinei ir vidaus politikai

Gytis Dovydaitis. Immigrating to the Internet

Ingrida Mereckaitė. Mokytojo lyderystė šiandieniniame pasaulyje

Prof. dr. Liuda Šinkariova. Neuropsichologija

Doc. dr. Rasa Naujanienė. Dialogai socialinio darbo tematika

Doc. dr. Rūstis Kamuntavičius. Lietuvos ir Gudijos ryšiai, istorija ir dabarties realijos

Dr. Tomas Veršinskas. Finansų teisė kitaip

Naudų ir bendradarbiavimo paketas absolventams

Vytauto Didžiojo universiteto absolventus kviečiame prisiminti, kokias naudas, galimybes bei pasiūlymus galite gauti baigę studijas universitete:

Primename, kad prie VDU Absolventų klubo galite prisijungti užpildydami šią anketą.

Informaciją apie Absolventų klubo susitikimus, renginius ir kitas veiklas, partnerystes, dokumentus bei panašią informaciją kviečiame sekti VDU Absolventų klubo puslapyje.

Naujienas apie renginį sekite socialiniame tinkle „Facebook“.

Iki pasimatymo VDU Absolventų dienoje!