Kviečiame dalyvauti nuotoliniame renginyje Vasaros sezono galimybių mugė

2021-11-24, Galioja iki

Vasara kiekvienam studentui yra ne tik tinkamas metas atsipūsti nuo mokslų, tačiau ir puikus laikotarpis savo laiką skirti kelionėms, išbandant save savanorystėje, atliekant praktiką ar atrandant save įvairiuose darbuose, taip pasisemiant naujų žinių, patirčių ir nuotykių. VDU Karjeros centras kviečia studentus pradėti vasarai ruoštis jau dabar!

Lapkričio 30 d., 17:00 val. susitikime nuotolinėje platformoje „ZOOM“, kurioje vyks Vasaros sezono galimybių mugė, numatoma renginio trukmė – 1 valanda. Šio renginio metu galėsite išgirsti pokalbį su VDU absolvente, Work&travel programos dalyve Samanta Ėringe, kuri papasakos ir pasidalins savo įgytomis patirtimis ir iššūkiais Jungtinėse Amerikos Valstijose. Po pokalbio renginį pratęsime kartu su įmonėmis, organizuojančiomis sezoninių darbų programas studentams, kurios dalinsis savo veiklos pasiūlymais užsienyje.

Dalyvaujančios įmonės:

  • „Jaunimo kelionės“ jau dešimtmetį organizuojanti įvairias programas į tolimas šalis. Su jaunimo darbo, atostogų, studijų programomis keliaujame į JAV, Kanadą, Australiją, Naująją Zelandiją ir Japoniją. Populiariausia vasaros programa – “Work and Travel USA” programa Jungtinėse Amerikos valstijose, kuomet studentai keliauja vasaros atostogų metu padirbėti JAV turistinėse vietose, užsidirbti pinigų kelionėms, pakeliauti ir grįžti į studijas. Apie programą papasakos Laura Žūsinaitė, „Jaunimo kelionės“ vadovė.
  • VšĮ „Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras“. Dirbk ir keliauk JAV! Work and Travel, Camp Counselor, Internship, Au Pair, Teacher programos studentams ir absolventams.
  • „Southwestern Advantage Lietuva“. JAV tiesioginių pardavimų kompanija, kuri suteikia galimybę aukštųjų mokyklų studentams įgauti darbo patirties ir verslumo įgūdžių, išsiugdyti charakterio savybes, padedančias siekti tikslų gyvenime bei susimokėti už savo studijas. Kiekvieną vasarą, beveik 1500 studentų iš daugiau nei 200 viso pasaulio universitetų pardavinėja išsilavinimui skirtas sistemas šeimoms JAV ir Kanadoje. Tai viena sunkiausių, tačiau labiausiai atsiperkančių studentų programų pasaulyje. Studentai įgauna pasitikėjimo savimi, patirties ir įgūdžių, kurie veda juos svajonių įgyvendinimo link!

Po įmonių prisistatymų kartu su atstovais įvyks diskusija, kurios metu galėsite užduoti visus jums rūpimus klausimus. Norint dalyvauti renginyje būtina registracija, prisijungimą į nuotolinį susitikimą jums atsiųsime registracijoje nurodytu el. paštu.

Facebook renginio nuoroda. 

Registracijos nuoroda.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir kurti planus artėjančiai vasarai!