Vasaros mokykla studentams ir doktorantams Klaipėdoje: „BUP Science and Sail 2024“

2024-05-16, Galioja iki

Baltijos universitetų programa (BUP) (angl. Baltic University Programme), kurios nariu tapo ir Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), ir Klaipėdos universitetas pristato vasaros mokyklą „BUP Science and Sail 2024“, kurios pagrindinė tema – Baltijos jūros aplinka.

Vasaros mokykla vyks rugpjūčio 4–11 d. Klaipėdoje ir Baltijos jūros vandenyse. Priimti studentai kartu su žymiausiais regiono ekspertais studijuos jautrią Baltijos jūros aplinką tiek sausumoje, tiek jūroje.

Dalis vasaros mokyklos užsiėmimų vyks Klaipėdos universiteto burlaivyje „Brabander“, kuris plaukios pietrytinėje Baltijos jūros dalyje, kol bus atliekami tyrimai ir renkami mėginiai. Dalyviai taip pat tyrinės unikalią Kuršių nerijos ir Nemuno deltos pakrančių aplinką, susipažins su klimato kaitos, biologinės įvairovės nykimo ir žmogiškųjų aspektų poveikiu unikaliai Baltijos jūros aplinkai bei jų sprendimo būdais.

Ši vasaros mokykla yra nemokama, o paraiškas gali teikti Baltijos universitetų programoje dalyvaujančių universitetų bakalauro arba magistrantūros studijų studentai. Iš viso bus atrinkti 36 studentai iš BUP dalyvaujančių universitetų. Be to, laukiami ir 3 doktorantūros studentai. Doktorantai turės unikalią galimybę dalyvauti visoje programoje kartu su studentais, kartu lavindami savo dėstymo ir mentorystės įgūdžius. Dalyvaujantis doktorantas padės studentams kontekstualizuoti darbą. Priimame studentus iš visų rūšių studijų programų ir nereikalaujame jokių išankstinių žinių apie Baltijos jūros aplinką.

Aplikuoti galima iki gegužės 19 dienos.

Daugiau informacijos.