Vasaris – asmeninio tobulėjimo mėnuo

2023-01-30, Galioja iki

Kviečiame mokytis ir tobulėti kartu dalyvaujant kasmetine tampančioje Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) iniciatyvoje „Vasaris – asmeninio tobulėjimo mėnuo“. Šiemet programoje – trys seminarai, kuriuose sužinote apie sėkmingus įsidarbinimo veiksnius, išmoksite, kaip valdyti stresą, išgirsite apie sėkmingos karjeros paslaptis. Iniciatyvą „Vasaris – asmeninio tobulėjimo mėnuo“ vainikuos VDU Žemės ūkio akademijos „Karjeros diena’23“, kur virtualios diskusijos su agrosektoriaus lyderiais metu kalbėsime apie pažangą ir inovacijas, iššūkius ir galimybes, profesionalui reikalingas kompetencijas ir ateities perspektyvas.

Iniciatyva skirta studentams, moksleiviams, akademinei bendruomenei ir visiems susidomėjusiems. Seminarai vyks VDU Žemės ūkio akademijoje. Užsiregistravusieji bus informuoti apie tikslią renginių vietą.

BŪTINA REGISTRACIJA

____________________________________________________________________________________

Vasario 9 d. 15:00 – 16:30 val. 

„Bekelių“ žmogus“

VDU Žemės ūkio akademijos absolventas, UAB „Agrokoncernas“ komercijos direktorius Arnas Radzevičius

16 metų agrosektoriaus pasaulyje trunkanti kelionė. A. Radzevičius papasakos, kodėl nusprendė rinktis šį kelią, kokias „bekeles“ teko praeiti: sunkumai ir džiaugsmai, lydėję šioje kelionėje ir kaip šiandien jam sekasi daryti tai, ką moka geriausiai – auginti duoną. Kaip idėjas pavyksta „parduoti“ kolegoms ir už ką yra dėkingas VDU Žemės ūkio akademijai bei ten sutiktiems žmonėms – visa tai seminare atskleis UAB „Agrokoncernas“ komercijos direktorius A. Radzevičius.

 

Vasario 21 d. 13:00 – 14.30 val. (seminaras perkeliamas iš vasario 2 d. į 21 d. dėl lektorės ligos)

„Sėkmingi įsidarbinimo veiksniai“

VDU Karjeros centro vyresnioji koordinatorė Daiva Pugevičienė

Kodėl vieniems įsitvirtinti darbo rinkoje yra lengviau, kitiems sunkiau? Seminare su D. Pugevičiene kalbėsime apie įsidarbinimo dokumentų ruošimą, gebėjimo save pristatyti svarbą, pasiruošimą darbo pokalbiui: tik atlikti namų darbai lemia sėkmingas įsidarbinimo galimybes.

 

Vasario 23 d. 14:00 – 15:30 val.

„Stresas ir paprasti jo įveikimo būdai“

Psichologas, VDU profesorius dr. Aidas Perminas

Kokios yra pagrindinės streso teorijos bei praktinio pritaikymo galimybės? Seminaro dalyviai sužinos termino „stresas“ reikšmę bei susipažins su šio termino vartojimo problematiškumu. Profesorius A. Perminas įvardins streso priežastis ir pasekmes, teigiamus ir neigiamus streso aspektus, pristatys paprastas streso valdymo technikas ir jo įveikimo būdus.

 

Vasario 28 d. 11:00 val. VDU ŽŪA Karjeros diena‘23

„Tapk tvarios ateities kūrėju“

Virtuali diskusija su agrosektoriaus lyderiais apie pažangą ir inovacijas, iššūkius ir galimybes, profesionalui reikalingas kompetencijas ir ateities perspektyvas.

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.