Siūlome apmokamą praktiką įmonėje „Osama“

2017-10-12, Galioja iki

Tau reikia atlikti privalomą studijų praktiką? O gal tu nori ją pratęsti arba atlikti atskirai nuo studijų? Bet tau tuo pat metu reikia ir pinigų?

Siųsk savo gyvenimo aprašymą (CV) siūlomai apmokamai praktikos vietai iki spalio 23 d.

Su atrinktais kandidatais – įmonės susisieks atskirai.


Įmonės aprašymas:

UAB Osama – nuolatos tobulėjanti, ambicingų tikslų siekianti, veržli prekybos paslaugų įmonė. Įkurta Lietuvoje 1997 metais, Latvijoje – 2002 metais. Dėl puoselėjamų vertybių ir per ilgus metus atrastos sėkmės formulės išliko konkurencinėje kovoje ir tapo viena stipriausių partnerių. Mūsų profesionalumą geriausiai parodo nuolatos augantis klientų, produktų bei gamintojų bagažas. Mes atstovaujame TYMBARK, KUBUŠ, KUBUŠ WATER, TIGER ir daug kitų prekės ženklų. Jei esi iniciatyvus, energingas, mėgsti mokytis ir gilintis į darbo procesus – su malonumu mes priimsime tave į savo komandą.

Siūloma vieta:

Rinkodaros skyriuje; Pardavimų skyriuje; Pardavimų automatų priežiūros skyriuje

Sąlygos:

Rinkodaros skyriuje – pagalba rengiant rinkodaros projektus, asistavimas kuriant ir įgyvendinant pardavimo  skatinimo akcijas, pasiūlymų teikimas, tekstų internetiniam tinklalapiui ruošimas, prezentacijų ruošimas, kiti smulkūs administracinio pobūdžio darbai.

Pardavimų skyriuje – asistavimas vadybininkams, klientų lankymas kartu su prekybos atstovu, pagalba prekybos atstovui su prekių išdėstymu, bendravimas su klientais, darbas su apskaitos programomis, dokumentacijos tvarkymas.

Pardavimų automatų priežiūros skyriuje – klientų duomenų administravimas informacinėje sistemoje, sutarčių administravimas, asistavimas pardavimų vadybininkams, bendravimas su klientais, kiti administracinio pobūdžio darbai.

Bendri reikalavimai – kompiuterinis raštingumas, puikios lietuvių kalbos žinios, puikios anglų kalbos žinios (rinkodaros skyriuje), kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakomybės jausmas, žingeidumas.

Praktikos laikotarpis derinamas individualiai.

Praktika apmokama pagal susitarimą

Įmonė siūlo:

Įdomias praktikos užduotis, dinamišką praktikos aplinką, supažindinant tiek su darbu ofise, tiek su prekybos sistemomis, galimybę realizuoti savo idėjas ir iniciatyvas, galimybę mokytis ir įgyti praktinių įgūdžių dirbant komandoje su savo srities profesionalais.

Darbščiam, pareigingam ir kūrybingam praktikantui yra perspektyva įsidarbinti įmonėje.

Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką siųsti el.paštu info@osama.lt. Informuosime tik atrinktus kandidatus.