Seminaras „Kaip iš tarptautinių mainų pasiimti maksimumą?“

2021-10-12, Galioja iki

Tarptautiniai mainai suteikia galimybę jaunimui augintis kompetencijas ir tobulėti savo srityje. Kaip iš siūlomų galimybių pasiimti maksimumą? Apie tai kalbėsime Live metu jau spalio 20 d., trečiadienį, 19:00.
Sužinosite:

• Apie tarptautinių mainų galimybes ir kaip jomis naudotis
  • Kokias kompetencijas ugdo mainai
  • Kaip mainų patirtis padeda tolimesnėje karjeroje

Savo patirtimi dalinsis:

Personalo valdymo konsultantė ir lektorė Jevgenija Ešvovičiūtė, kuri šiuo metu su Erasmus for Young Entrepreneurs programa stažuojasi Tenerifėje, o savo karjeros ir HR rekomendacijomis dalinasi FB ir Instagram @laisvakede. Su mainų programomis Jevgenijai teko mokytis Švedijoje ir dirbti JAV, ji tiki, kad mainai – tai puiki galimybė augti.

ISM universiteto verslumo ir inovacijų studentas Benediktas Žemaitis. Mainai yra neatsiejama jo gyvenimo dalis, juose pradėjo dalyvauti nuo 14 metų. Benediktas buvo išvykęs į Vokietiją, Turkiją, Čekiją, Lenkiją, Daniją su Erasmus+, Interreg, Volksbund bei Klaipėdos miesto savivaldybės projektais, todėl apie mainų galimybes tikrai turi ką papasakoti.

Kviečiame dalyvauti ir užduoti rūpimus klausimus! Nepraleisk progos apie mainus sužinoti tiesiai iš pirmų lūpų. Lauksime Tavo klausimų!

Renginio nuoroda čia 👇👇👇: