Seminaras apie savęs pristatymą („Branding Yourself“)

2017-03-16, Galioja iki

VDU Karjeros centras ir toliau kviečia į karjeros planavimo seminarus. Artimiausias seminaras Branding Yourself vyks kovo 21 d., antradienį, 16:20 val. (K. Donelaičio g. 52, 521 aud.), kuriame Ieva ir Eglė Ališauskaitės diskutuos su studentais, kaip atskleisti stipriąsias savo profesines ir asmenines savybes, tikslingai pristatyti kompetencijas ir pozicionuoti save. Šiandieninėje darbo rinkoje itin svarbu suvokti, kokios kompetencijos yra svarbios ir kokius įgūdžius būtina ugdyti, jog pavyktų sėkmingai kurti savo, kaip specialisto, pridėtinę vertę.

Seminaras apims šias temas:

  • Savigarba;
  • Asmens ženklodara: kaip palaikyti teigiamą įvaizdį?;
  • Savęs pristatymo įgūdžiai;
  • Požiūrio valdymas ir formavimas;
  • Paslaugų kultūros aspektai;
  • Etiketo supratimas.

Programa priklauso karjeros seminarų ciklui „Sėkmingas karjeros planavimas“ (angl. Building a Successful Career), kuris baigsis 2017 m. balandžio mėnesį.

Seminaras vyks anglų kalba.

Seminaras nemokamas.

 

Apie seminarų ciklą

Seminarų ciklas yra skiriamas galvojantiems apie karjerą, ją pradedantiems arba susiduriantiems su sunkumais įgyvendinant savo karjeros tikslus. Seminarų lektoriai pasidalins sukaupta patirtimi apie tai, kas svarbiausia norint efektyviai išnaudoti studijų laikotarpį ir jas baigus lengvai įsilieti į darbo rinką. Penkių seminarų metu kalbama apie efektyvų laiko planavimą, pinigų taupymą ir asmeninio biudžeto tvarkymą, motyvaciją ir tikslų nusistatymą, sėkmingą savęs pristatymą įvairiose karjeros situacijose ir daug kitų dalykų, kurie yra svarbūs siekiant savo tikslų.