Seminarai studentams apie sėkmingą karjeros planavimą

2016-12-08, Galioja iki

Nuo 2016 m. lapkričio iki 2017 m. balandžio VDU Karjeros centro iniciatyva universitete vyksta seminarų ciklas „Sėkmingos karjeros planavimas“ (Building a Successful Career).

Šie seminarai yra skiriami galvojantiems, pradedantiems karjerą ar susiduriantiems su sunkumais įgyvendinant savo karjeros tikslus. Seminarų lektoriai pasidalins sukaupta patirtimi apie tai, kas svarbiausia norint efektyviai išnaudoti studijų laikotarpį ir jas baigus lengvai įsilieti į darbo rinką. Seminarų metu bus kalbama apie motyvaciją ir tikslų nusistatymą, laiko planavimą, efektyviausius darbo paieškos būdus, komunikaciją socialiniuose tinkluose ir daug kitų dalykų, kurie yra svarbūs siekiant savo karjeros tikslų.

Seminarų ciklas prasidėjo š. m. lapkričio 8 d., antradienį, 18:15 val. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-103) vykusia Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kompanijos „Southwestern Advantage“ prezidento Dan Moore vieša paskaita „How to be certain in a completely uncertain future“, kurios metu pranešėjas dalinosi įžvalgomis apie pasiruošimą darbo rinkai ir sėkmingą karjeros planavimą.

D. Moore su pagyrimu baigė studijas Harvardo ir Vanderbilto universitetus. Jau 40 metų dirba kompanijoje „Southwestern Advantage“, kuri rengia ir platina edukacines knygas amerikiečių šeimoms. Įspūdingą patirtį jaunimo įdarbinimo srityje sukaupęs Dan Moore savo įžvalgomis ir patarimais visame pasaulyje dalinasi tiek su akademinėmis, tiek su verslo organizacijomis.

Š. m. lapkričio 30 d., trečiadienį, 16.15 val., VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52-322) vyko antrasis seminaras „Kaip išsikelti tikslus ir motyvuoti save veikti“ (How to Set Goals and Motivate Yourself to Do Things You Do not Feel Like Doing). Seminarą vedė Andrius Pelegrimas. Andrius yra VDU istorijos (bakalauras ir magistras) absolventas ir šiuo metu turi įkūręs dvi įmones: „Andrius Pelegrimas Consulting OU“ ir pradinę mokyklą „Herojus“.

Informacijos apie kito seminaro temą, datą ir laiką ieškokite mūsų puslapyje karjera.vdu.lt.

Akimirkos iš Dan Moore paskaitos „How to be certain in a completely uncertain future“

Akimirkos iš Andriaus Pelegrimo seminaro „How to Set Goals and Motivate Yourself to Do Things You Do not Feel Like Doing“