Renginyje „Bendradarbiavimo pusryčiai‘23“ – nuo unikalios VDU prototipų erdvės atidarymo iki aktualių mokslo ir verslo diskusijų

2023-03-16, Galioja iki

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia susitikti tinklaveikos renginių ciklo „VDU Network‘23“ renginyje „Bendradarbiavimo pusryčiai‘23“, kurio metu galėsite pasinaudoti unikalia galimybe dalyvauti VDU Prototipų demonstracinės erdvės atidaryme bei mokslo ir verslo atstovų diskusijose, susipažinti su naujausiomis Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projektų finansavimo galimybėmis. Kovo 28 d. 10.00–13.00 val. VDU Prototipų demonstracinėje erdvėje (Universiteto g. 8A, Akademija) Jūsų lauks ne tik aktualūs renginio dalyvių pranešimai bet ir kontaktų mainai su Universiteto bendruomenės atstovais ir partneriais, bei verslo įmonių atstovais.

10.00–10.30 val.

Kartu su VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centru (KTPC) kviečiame dalyvauti VDU Prototipų demonstracinės erdvės atidaryme, susipažinti su proveržį kuriančiomis inovacijomis bei išbandyti mūsų Universiteto mokslininkų sukurtus prototipus.

10.30–12.00 val.

Diskusijoje „Studentų kompetencijų poreikis pramonės iššūkių kontekste“ drauge su VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centru bei VDU Profesinių kompetencijų vystymo centru (PKVC), VDU Studijų departamentu (SD), VDU Studentų reikalų departamentu, VDU Karjeros centru, Kauno Kolegijos Karjeros centru, verslo įmonėmis aptarsime bendradarbiavimo galimybes, padedant studentams įgyti ateities kompetencijas.

12.00–12.45 val.

Kiekvienai idėjai įgyvendinti reikalingas finansavimas, todėl drauge su VšĮ Inovacijų agentūros atstovais kviesime susipažinti su paskelbtais bei planuojamais Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) projektais, verslo įmonėms bus naudinga išgirsti apie siūlomas tinklaveikos galimybes.

Maloniai kviečiame VDU akademinę ir neakademinę bendruomenę, mokslininkus, organizacijas ir verslo įmones dalyvauti ir susitikti atvirai mokslo ir verslo diskusijai su Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenės nariais. Renginio dalyviams būtina išankstinė registracija.

Kilus klausimams, kviečiame kreiptis el. paštu: mokymosi.akademija@vdu.lt