Reikalingos “gyvos skulptūros” Hanza dienose!

2017-05-05, Galioja iki

Kaip ir kasmet, gegužės 19-21 dienomis švęsime Kauno Hanza dienas.

Ta proga turime puikų pasiūlymą išradingam, kūrybingam, muzikaliam bei dėmesį mėgstančiam jaunimui!

Tikriausiai esate matę ar girdėję apie užsienio miestuose dažnai matomas „gyvas skulptūras“, kur žmonės nusigrimavę ir persirengę stovi vietoje, įkūnydami vieną ar kitą personą, o gal net daiktą… Tad Kauno Hanza dienų organizatoriai turi Jums puikų pasiūlymą – Jūs galite tapti „gyva skulptūra“ ir šventės metu džiuginti kauniečius bei miesto svečius savo išmone (pasak renginio organizatorių, galima net užsidirbti pinigų, jei daug kas fotografuosis su Jumis ir tikrai galės paaukoti eurą kitą). Svarbiausia – susigalvoti gerą idėją, galbūt net susirasti rėmėjų (senamiesčio kavinės ar kitos įmonės greičiausiai mielai prisidėtų finansiškai, jei Jūs ar Jūsų komanda jas pareklamuotumėt, pvz. raštinės reikmenims galite pasiūlyti, kad jūsų gyva skulptūra bus padaryta iš 2000 spalvotų pieštukų ar kažkas pan.).
Kadangi organizatoriai nenori prastų pasirodymų, tad turėtumėt gerai išgvildenti idėją ir jiems jau pateikti nuotrauką ar vizualizaciją, kaip turėtų atrodyti jūsų skulptūra, o gal tai bus kokia nusigrimavus jaunimo grupė ir t.t.
Idėja išties šauni, tad jei turit noro ir idėjų – negaiškit, registruokitės ir sudalyvaukit Kauno Hanza dienose ne tik kaip svečias, bet ir kaip dalyvis.
Renginio organizatorių kvietimas:
DĖMESIO,  DĖMESIO!
Girdėjai?
Skelbiama visuotinė menininkų mobilizacija per Kauno Hanzos dienas!
Jei pieši,  fotografuoji,  muzikuoji,  vaidini ar šiaip dar kokią kitą meno „gyslą“ valdai,  tai eik į Vilniaus gatvę ir savo kūrybą miniai atskleisk.
Gyvas bendravimas,  gyvas menas, gyvas žmogus pavers Vilniaus gatvę muziejum po atviru dangum. Rašyk mums ir savo talentą atskleisk,  o mes tau Vilniaus gatvės kvadratinį metrą  atrėšim pilnai 😉
Vieta – Kaunas, Vilniaus g.
Laikas – 2017.05.19/21
Veiksmas – Gyva gatvė
Registracija:
hanza2017@medusaconcert.lt
Išdrįsi?  😉