Prisijunk prie audio festivalio BANGUOJA mentorystės programos

2023-08-01, Galioja iki

Audio festivalis Banguoja jau trečius metus buria audio dokumentikos mėgėjus bei kūrėjus susipažinti su įdomiausiais pastarųjų metų tarptautiniais bei vietos kūrėjų darbais, keliančiais žmogaus teisių klausimus ir atskleidžiančius asmenines ir intymias istorijas. Vienas svarbių festivalio tikslų – įgalinti pradedančius kūrėjus žengti pirmuosius žingsnius audio kūrime ir viena iš tam vykdomų veiklų yra mentorystės programa.

Plačiau apie mentorystės programą, planuojamas susitikimų dienas, parinktas aptarti temas bei mentorių komandą, kurie lydės kūrybiniame kelyje bei dalinsis savo ilgamete patirtimi, sužinosite čia.

Keturių susitikimų (rugpjūčio 11 – 25 d. laikotarpyje) metu susidarys gan intensyvus, bet apdovanojantis kūrybinis laikas – čia nuo idėjos iki savipilnio trumpojo kūrinio dėliosis naujas – jūsų audio dokumentikos pasakojimas, galiausiai pristatysimas festivalio uždarymo dienos perklausose (rugpjūčio 25 d.). Programa tinkama tiek niekada su audio medžiaga nedirbusiems, tiek pradedantiesiems ir pažengusiems kūrėjams, nes kiekvienas pasirinktinai vystys savo norimą temą ir būdą istoriją papasakoti.

Registracijos forma atvira iki rugpjūčio 3 d.