Mainų galimybės: daugiau apie studijas ir praktiką užsienyje

2020-09-30, Galioja iki

Nuo rugsėjo 30 d. VDU Tarptautinių ryšių departamentas kviečia dalyvauti tarptautinių mainų galimybių pristatymuose, jų metu studentai sužinos apie studijų mainų bei praktikų galimybes užsienyje. Renginys vyks „Adobe Connect“ platformoje:

  • rugsėjo 30 d., 15:00 – 16:00 val.
  • spalio 8 d., 15:00 – 16:00 val.
  • spalio 15 d., 15:00 – 16:00 val.

Prisijungimo prie platformos instrukcijas galima rasti čia.

Studentai kviečiami susipažinti su „Erasmus +“ ir VDU dvišalių mainų programomis, taip pat sužinoti apie VDU partnerines institucijas, kurias galima pasirinkti kaip studijų ir praktikos užsienyje vietą.

Mainų programose dalyvavę VDU studentai tvirtina, kad laikas, praleistas studijuojant ar atliekant praktiką užsienyje, buvo ne tik įdomus, bet ir visapusiškai naudingas, jie tobulino ne tik profesinius, bet ir tarpkultūrinius įgūdžius. Netikite? Išbandykite patys!

Organizatoriai kviečia daugiau sužinoti apie šiuo metu vykstančius konkursus: „Erasmus+“ studijos programos šalyse  – paraiškų pateikimo terminas yra 2020 m. spalio 18 d.

„Erasmus +“ studijos šalyse partnerėse (ne ES) ir VDU dvišalių mainų studijos – paraiškų pateikimo terminas yra 2020 m. spalio 18 d.

„Erasmus +“ stažuotės – dabartinis paraiškų pateikimo terminas yra 2020 m. spalio 1 d.

VDU Tarptautinių ryšių departamentas studentus taip pat kviečia sudalyvauti vykstančiuose „Erasmusdays“ fotografijų ir talismano kūrimo konkursuose. Daugiau informacijos čia.