Kvietimas prisijungti į VDU verslo inkubatorių

2023-11-20, Galioja iki

VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centro verslo inkubatorius kviečia įsikurti naujus bendruomenės narius ir siūlo:

• biuro patalpas;
  • laboratorijas;
  • diskusijų erdves verslo susitikimams;
  • patogią automobilių stovėjimo aikštelę;
  • bendradarbiavimo galimybes su inkubatoriaus bendruomenės nariais;
  • galimybes dalyvauti parodose ir kituose renginiuose pristatant savo įmonę;
  • KTPC komandos konsultacijas verslo vystymo, intelektinės nuosavybės, rinkodaros ir finansavimo šaltinių paieškos klausimais.

Turto apžiūros sąlygos:

Už turto apžiūrą atsakinga KTPC inkubatoriaus koordinatorė Inga Adamonytė (tel. +370 650 54264). Turto apžiūra vyks šių metų lapkričio 23-24 d., 10 val. – 12 val. ir 13 val. – 15 val. konkurso dalyviui su atsakingu asmenimi iš anksto susitarus dėl apžiūros.

Konkurso dalyvių registracija:

Konkurso dalyviai registruojami adresu: Kauno r., Akademija, Universiteto g. 8A 221 kab. Konkurso dalyvius registruoja KTPC inkubatoriaus koordinatorė Inga Adamonytė 2023 m. lapkričio 27-28 d. (tel. + 370 650 54264), registracija vykdoma 11.30 val. – 12 val. ir 13 val. – 15 val.

Vokai pateikiami juos pristatant KTPC inkubatoriaus koordinatorei Ingai Adamonytei adresu: Kauno r., Akademija, Universiteto g. 8A, 221 kab., pristatymo būdas paštu registruotu ar neregistruotu laišku nenumatytas.

Komisijos posėdis:

Komisijos posėdžio metu bus susipažįstama su pateiktomis konkursui paraiškomis, vyks 2023 m. lapkričio 29 d., 10.10 val. adresu: Kauno r., Akademija, Universiteto g. 8A, 223 kab. arba nuotoliniu būdu.

Konkurso sąlygos:

Konkurso Nr. 1 sąlygos Konkurso Nr. 2 sąlygos Konkurso Nr. 3 sąlygos Konkurso Nr. 4 sąlygos