KVIEČIAME: VDU Neformalūs susitikimai “Baigiasi studijos, o kas toliau?”

2018-04-08, Galioja iki

Nesvarbu, ar baigi pirmą kursą, ar ketvirtą, artėjant vasarai studentams visada ima kilti klausimas „O kas toliau?“. Šie neformalūs susitikimai pavasario semestrą skirti asmeniškai Tau: ateik ir išgirsk daugiau nei patarimų iš pirmųjų lūpų tų, kurie suinteresuoti padėti Tau įsidarbinti, susirasti praktikos vietą su ambicinga perspektyva ateičiai, o gal ir pradėti kurti darbo vietą sau pačiam arba ir draugui.

Renginiai atviri ir nemokami visiems VDU studentams bei absolventams. Atkreipk dėmesį, kad į visus renginius reikalinga išankstinė registracija!

Kovo 8 d., 18.00 val, @Cafedemic, S. Daukanto g. 28: Susitikimas su Tomu Lekavičiumi „Savanorystė – pirmas žingsnis sėkmingos karjeros link!“

Tomas Lekavičius – tarptautinių technologinių projektų vadovas ir verslo konsultantas. Šiuo metu dirba su globaliomis korporacijomis, dirbtinio intelekto kompanijomis bei įvairių sričių lyderiais. Studijų metu Tomas savanoriavo AIESEC organizacijoje bei VDU radijuje, įkūrė ir vystė technologinius startuolius, gyvendamas Malaizijoje dirbo edukacijos inovacijų centre „Mindvalley“. Būdamas vienos iš geriausių komandų visoje Azijoje dalimi, Tomas keliavo Ispanijoje kaip nuo vietos nepriklausomas verslo konsultantas. Jis taip pat atstovavo Lietuvos lengvosios atletikos rinktinę, daugiau nei 8 metus prakaitą liedamas barjerinio bėgimo takelyje.

Tomo žinutė Tau: “Labas, studente! Savanorystė – dažnai girdimas žodis, apipintas legendomis ir mitais, tačiau kas slepiasi po juo? Kokie yra šios veiklos tipai (savanoriauti gali ne tik gyvūnų prieglaudoje ar senelių namuose), privalumai ir trūkumai, ką išmoksi ir ką prarasi, pasirinkęs savanorio vaidmenį? Kviečiu susitikti ir nuoširdžiai pakalbėti, ką savanorystė davė man, ką gali duoti Tau ir kaip savanoriauti, kad būtų ne tik efektyviai pasiekti rezultatai ateities karjerai, bet ir super smagiai praleistas laikas!”

Kovo 12 – balandžio 9 dienomis kiekviename fakultete
VDU Karjeros centras organizuos susitikimus su vyresniųjų kursų studentais karjeros galimybių tema.
Sek informaciją savo fakultete!

Kovo 15 d., 16.00 val, @Cafedemic, S. Daukanto g. 28: Diskusija su Vidu Lišausku „Ar verta planuoti karjerą?“

Vidas Lišauskas – verslo vystytojas, challenger sales fanatikas, verslo konsultantas

Vido žinutė Tau: “Improvizuota diskusija su workshop’o elementais karjeros tema – sakyčiau, o ką čia planuoti? 20… tiek “prasuku” atmintyje skirtingų veiklų, kurias teko vystyti su malonumu. Mažiausiai 5 projektai kasmet, kurie visapusiškai praturtina, leidžia nuolatos veikti ir tobulėti su dideliu džiaugsmu. Susitikime pasidalinsiu “tips’ais” apie tai, kas man leidžia kiekvienais metais pasieki karjeroje išsikeliamų veiklos bei finansinių tikslų ir kodėl vis gi manau, kad nebūtina labai detaliai planuoti karjeros ar persistengti su mokslais tam, kad turėtum pelningą verslą ar sėkmingai dirbtum įmonėje – na, arba laimingai nedarytum nei to, nei to 😉 Susitikime labiausiai laukiu nemotyvuotų tinginių, bet gerai bus jeigu ateis ir kiti :D”

Kovo 22 d., 16.00 val, @Cafedemic, S. Daukanto g. 28: CV vertinimo užkulisiai su Inga Staniūne

Inga Staniūnė – BAA Training Aviation Academy personalo vadovė

Balandžio 12 d., 16.00 val, @Cafedemic, S. Daukanto g. 28: CV-Online seminaras „Darbo paieškos strategijos“ su Rita Karavaitiene

Rita Karavaitienė – CV-Online LT, UAB – personalo paieškos ir atrankos bendrovės marketingo vadovė, lektorė, darbo paieškos klausimais konsultuoja jau daugiau nei 10 metų.
Asmeninis moto: „Dažniausiai aš sakau „Taip“. Taip – naujai patirčiai, išbandymams, pažintims, istorijoms, žmonėms. Sakydama „Taip“, aš keičiuosi ir tobulėju.“

Ritos žinutė Tau: “Ką veiksi balandžio 12 dieną, nuo 16 iki 17 val? Dar nežinai? O.K., tuomet pasižymėkit šitą datą savo kalendoriuj, nes būtent tuomet VDU Neformalių susitikimų metu – “Darbo paieškos strategijos” @CV-Online LT marketingo vadovė Rita Karavaitienė papasakos, ką ir kaip turėtum daryti, kad kuo greičiau gautum savo svajonių darbą. Ateisi?”

Balandžio 19 d., 16.00 val, @Cafedemic, S. Daukanto g. 28: Karjeros planavimo metodika „Personal Business Model You“ su VDU Verslo praktikų centru

 

VDU Verslo praktikų centras įsitikinęs, kad kiekvieno verslo ar asmeninės karjeros pagrindas – verslumo kompetencijos. Jas lavinti padeda įvairios metodikos bei kūrybinės dirbtuvės. Renginio metu studentai turės galimybę išmokti vieną iš metodikų, naudojamų didžiausių pasaulio įmonių – BUSINESS MODEL YOU. Tai darbalapis, kurio pagalba asmuo prilyginamas įmonei, apsvarsto savo „klientus“, „partnerius“ „resursus“ ir kitus faktorius. Rezultatas – suvokimas, kuriojo srityje esi stipriausias, kokios tavo savybės gali būti naudingos karjerai ir asmeniniams tikslams įgyvendinti. Su metodika supažindins ir nuo kelio nenuklysti padės VDU Verslo praktikų centro specialistai – mokymų vadovai.

 

Sek informaciją Facebook’e!