KVIEČIAME: Tapk VDU mentoriumi(-e)!

2018-02-21, Galioja iki

Universitetas – tai erdvė, kurioje siekiama  skatinti studentų visuomeniškumą ir savanorystę, vadovaujantis principu „studentai – studentams“. Kviečiame studentus nepraleisti išskirtinio savanorystės pasiūlymo – jungtis prie VDU pirmakursių mentorių komandos.

Pirmakursių mentoriai

Pirmakursių mentorius – tai žmogus, kuris geba įkvėpti ir padrąsinti į universitetą įstojusį studentą, padėti jam susiorientuoti universitete ir už jo ribų bei tokiu būdu iš arčiau supažindinti jį su akademiniu miestu bei universitetine aplinka.

Pagrindinė mentoriaus užduotis – pasirūpinti pirmakursiais, studijuojančiais toje pačioje kaip ir mentorius arba gretimoje studijų programoje, padedant naujiesiems studentams greičiau įsilieti į VDU bendruomenę bei supažindinant juos su pačia Alma mater, jos struktūra bei akademiniu miestu.

Kviečiame motyvuotus VDU studentus, kurie nori padėti jaunesniems kolegoms, dalintis savo patirtimi žengiant pirmuosius žingsnius universitete tapti VDU pirmakursių mentoriais. Norintys prisijungti, turi užpildyti VDU pirmakursių mentorių registracijos anketą iki vasario 26 d.

Daugiau informacijos apie pirmakursių mentorystę:

Karjeros centras (Studentų reikalų departamentas)

• Adresas: S. Daukanto g. 27-301, LT-44249 Kaunas
  • El. paštas: silvija.dargvainyte@vdu.lt