KVIEČIAME: Renginys-paskaita su VDU Žemės ūkio akademijos absolventais

2019-03-28, Galioja iki

Tam, kad būtų lengviau planuoti savo karjerą, VDU studentams organizuojamas neformaliai formalių susitikimų ciklas „Ieškau svajonių darbo!”. Susitikimų metu bus dalinamasi mintimis apie bendrą laimės pojūtį ir ekonomiką, pilnavertiškumo suteikiančią profesiją, kompetencijas ir pan. Neformalių diskusijų metu bus galima išgirsti įvairių asmeninių patarimų, kurie padės siekiant įsidarbinti, o gal įkvėps naujiems projektams.

Tarptautinės žemės ūkio parodos „Ką pasėsi 2019“ metu vyks specialus renginys-paskaita: „Laimingi absolventai. Gyvos istorijos VDU Žemės ūkio akademijoje“.

Data: balandžio 5 d. (penktadienis) 14 val.

Vieta: VDU Žemės ūkio akademija, III rūmai, 610 auditorija (Universiteto g. 10)

Aprašymas: trumpi pasakojimai apie 4 VDU Žemės ūkio akademijos absolventus, kuriems pavyko susirasti norimą darbą, kuriame jie jaučiasi laimingi.

Kviečiame sužinoti daugiau apie potencialias darbo galimybes versle, politikoje, mokslinėje veikloje ar valstybiniame sektoriuje.

Pranešėjai: Vytautas Liakas, Skomantas Rukuiža, Valius Ąžuolas, Tomas Kantaravičius.