Kviečiame į UAB „Dirba.lt“ paskaitą-seminarą apie sėkmingą darbo pokalbį

2017-04-19, Galioja iki

Š. m. balandžio 25 d., antradienį, 15.10-16.10 val. VDU (S. Daukanto g. 28-101 aud.) kviečiame į paskaitą-seminarą „Sėkmingas darbo pokalbis: kaip pasiruošti?“, kurį ves UAB „Dirba.lt“ personalo projektų koordinatorė Kristina Kalpokienė.

Lektorė papasakos, kaip pasiruošti pokalbiui dėl darbo, kokie klausimai yra užduodami dažniausiai, kaip atsakyti į „netikėtus“ klausimus ir bus pravesta darbo pokalbio simuliacija(-os).

Seminaras priklauso karjeros seminarų ciklui „Sėkmingas karjeros planavimas“ (angl. Building a Successful Career), kuris baigsis 2017 m. balandžio mėnesį. Seminarai nemokami.

Apie seminarų ciklą

Seminarų ciklas yra skiriamas galvojantiems apie karjerą, ją pradedantiems arba susiduriantiems su sunkumais įgyvendinant savo karjeros tikslus. Seminarų lektoriai pasidalins sukaupta patirtimi apie tai, kas svarbiausia norint efektyviai išnaudoti studijų laikotarpį ir jas baigus lengvai įsilieti į darbo rinką. Penkių seminarų metu kalbama apie efektyvų laiko planavimą, pinigų taupymą ir asmeninio biudžeto tvarkymą, motyvaciją ir tikslų nusistatymą, sėkmingą savęs pristatymą įvairiose karjeros situacijose ir daug kitų dalykų, kurie yra svarbūs siekiant savo tikslų.