Kovo mėnesį universitete vyko VDU Karjeros dienos’16

2016-08-31, Galioja iki

KD16_cover

Šiemet „VDU Karjeros dienos’16“ vyko kovo 9, 16 ir 23 dieną. Kiekviena diena turėjo savo šūkį: „Verslas + Mokslas“, „Praktika + Savanorystė“ ir „Darbas + Studijos“. Seminaruose savo patirtimi dalinosi, apie karjeros galimybes pasakojo verslininkai, ekspertai, start-up ir kitų įmonių darbuotojai, VDU Verslo praktikų centro, AIESEC ir kitų organizacijų atstovai.

Pirmosios „Karjeros dienų’16“ dienos, kovo 9-osios, renginiai vyko VDU Informatikos ir Gamtos mokslų fakultetuose (Vileikos g. 8) bei buvo orientuoti į šių fakultetų studentus bei dėstytojus, tačiau buvo atviri visiems besidomintiems dienos tema – „Verslas+Mokslas“.

Antrosios, Kovo 16-osios dienos, tema buvo „Praktika + Savanorystė“. Jos metu vyko renginiai, kuriuose buvo akcentuojama praktikos svarba studijoms bei pristatomos savanorystės galimybės, kaip sudėtinė šiuolaikinio karjeros kelio dalis.

Kovo 23 d. – finalinė renginio „VDU Karjeros dienos’2016“ diena, kurios šūkis buvo „Darbas + Studijos“. Diena prasidėjo diskusija apie jaunimo požiūrį į darbo vietą bei Lietuvos darbdavių požiūrį į jauną žmogų/ darbuotoją, apie kartų skirtumą ir iš to kylančius sunkumus ir iššūkius. Diskusijoje dalyvavo MOSTA atstovai, „AIESEC Lietuva“ atstovai, LR Seimo narys Gintaras Steponavičius, Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Paulius Baltokas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovas, Projektų departamento direktorius Sigitas Besagirskas, VDU Rektorius prof. Juozas Augutis. Po diskusijos vyko karjeros mugėje, kurioje dalyvavo įvairių įmonių, valstybinių įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Renginio programa