Kovo 16d. VDU Karjeros dienos: Praktika+Savanorystė

2016-03-14, Galioja iki

Kovo 16-oji diena universitete skirta antrajai renginių ciklo „VDU Karjeros dienos’16“ savaitei, kurioje bus akcentuojama praktikos svarba studijoms bei pristatomos savanorystės galimybės, kaip sudėtinė šiuolaikinio karjeros kelio dalis. Renginiai vyks VDU Socialinių mokslų ir Teisės fakultetų rūmuose (Jonavos g. 66).

„Praktika+Savanorystė“ – tai diskusijos, susitikimai, kūrybinės dirbtuvės apie praktikos svarbą studijoms bei kokią pridėtinę vertę studentui suteikia savanorystė įvairiose organizacijose studijų metu. Šios dienos pradžią (12:00, 108 a.) paskelbs bei įvadinį pranešimą skaitys VDU Studijų prorektorius doc. Kęstutis Šidlauskas. Vėliau apie apie tai, kokia svarbi yra praktika studijoms bei karjerai kalbės VDU dėstytojas, kūrybos namų „Elitaz“ įkūrėjas, asmuo daug dirbantis su VDU studentais praktikų metu, Gediminas Jaunius. Apie tai kokia svarbi savanorystė teisininko (ir kitų sričių specialistų) karjerai kalbės advokato J. Kairevičiaus kontoros įkūrėjas, advokatas Jonas Kairevičius.

Tam, jog pokalbiai ir diskusijos neliktų tik žodžiais, po susitikimų su Gediminu Jaunium bei Jonu Kairevičium, Jonavos g. 66 I aukštoje foje vyks Savanorystės galimybių mugė. Joje dalyvaus nevyriausybinių organizacijų atstovai, o tai puiki galimybė susirasti ne tik savanorystės, bet ir praktikos vietą studijų metu ir taip įgauti dar daugiau patirties!

Dienos „Praktika+Savanorystė“ metu studentai turės galimybę sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse praktikos ir savanorystės tematika. Tai puiki galimybė studentams iš arčiau susipažinti bei padiskutuoti apie įvairiausias praktikas ir savanorystes su savo srities specialistais.

Dirbtuvės vyks:

  1. „Praktika Jungtinėje Karalystėje – geroji patirtis“ / 13:00, 112 auditorija / Roberta Motiečienė, VDU Socialinio darbo kompetencijų centro vadovė
  2. „Savanorystė užsienyje – gyvenimą keičianti patirtis“ / 13:30, 112 auditorija / AIESEC Lietuva Kauno filialo atstovai
  3. „Tarptautinės praktikos galimybės“ / 14:00, 108 auditorija / VDU Tarptautinių ryšių tarnybos atstovai
  4. „Problemų sprendimas išmaniųjų praktikų metu“ / 14:30, 112 auditorija / VDU Verslo praktikų centro atstovai
  5. „Nuo trenerio iki socialinio darbuotojo“ / 14:30, 102 auditorija / Eglė Rušinskaitė, Všį Miegantys drambliai

Nuo 14:30 val. 108 auditorijoje UAB Pirmas Žingsnis vadovas Algimantas Astrauskas skaitys informacinį pranešimą „Studentai su specialiaisiais poreikiais praktikos vietoje: galimybės ir iššūkiai“, kuris yra aktualus tiek VDU studijų programų praktikų koordinatoriams, administracijos darbuotojams, dirbantiems su studijų praktikomis, tiek studentams turintiems spec. poreikių.

„VDU Karjeros dienos 2016: Praktika+Savanorystė“ dieną užbaigs organizacijos A. C. Patria atstovė Birutė Taraskevičiūtė, kuri skaitys pranešimą „Volunteering – step forward in your career“.

Daugiau informacijos