Konferencija jaunimui/ Nuo medijų vartotojo iki tech guru

2021-11-25, Galioja iki

Kiekvieno iš mūsų neatsiejamu kasdieniu įrankiu tapo išmanusis telefonas. Mes esame įgudę socialinių tinklų vartotojai, kurie pernelyg ilgai “užsibūna telefone”. Tačiau, ką pasakytum, jei iš paprasto vartotojo taptum socialinių medijų žinovu? Jeigu galėtum savo mėgstamiausius, kasdien lankomus socialinius tinklus paversti terpe karjeros vystymui, naujų žinių ir įgūdžių įgijimui bei išmokti kritiškai vertinti ten skelbiamą informaciją? Konferencija jaunimui/ Nuo medijų vartotojo iki tech guru yra būtent apie tai!

Kada? Š. m. gruodžio 3 d., nuo 13.30 val. iki 17.30 val.

Kur? Naktiniame Vilniaus avilyje, adresu: Vilniaus g. 22, Vilnius (II aukštas).

Konferenciją sudarys dvi dalys:

• Nuo 14 val. PRANEŠIMŲ SESIJA. Tai unikali proga išgirsti, kaip savo patirtimi ir žiniomis apie socialinius tinklus, turinio kūrimą internete, šiuolaikines technologijas ir jų ateitį dalinsis kompetentingi ir gerai žinomi pranešėjai.
  • Nuo 13.30 val. viso renginio metu veiks ORGANIZACIJŲ MUGĖ, kurioje bus sukurta išskirtinė galimybė iš arčiau susipažinti su daugiau nei 10 savanorišką, visuomeninę ir kitą jaunimui aktualią veiklą vykdančių organizacijų, jų atstovais bei galimybėmis prie jų prisijungti.

Pailsėti, atsipūsti ir pabendrauti turėsi progą Chill zonoje, kurioje galėsi ne tik pasivaišinti užkandžiais, kava ar arbata, bet ir pasimatuoti išskirtinius virtualios realybės akinius!

Konferencija nemokama, tačiau reikalinga registracija: https://forms.gle/WX715BoBXpvb1Xdr5
Norint dalyvauti būtina turėti Galimybių pasą, dėvėti apsauginę veido kaukę.