IEŠKOME karjeros dienų savanorių!

2017-09-07, Galioja iki

Labas! 😉
Karjeros centre pradedame rudens darbus ir jau ruošiamės Karjeros dienoms, kurios šiais metais vyks visą spalio mėnesį! Jeigu vis dar dvejoji ar nori prisijungti prie mūsų pagalbininkų komandos, paskaityk Karjeros centro nuolatinės savanorės Jūratės trumpą interviu:

O JEI JAU ESI APSIPRENDĘS (-usi) PRISIJUNGTI,
SKAMBINK 8 637 327983 arba RAŠYK karjera@vdu.lt

— Labas, Jūrate, papasakok, kaip tapai karjeros centro savanore?

Aš turiu labai įdomią istoriją… Sužinojau apie karjeros centrą būdama antro kurso pradžioje – pamačiau, kad ieškomi pirmakursių mentoriai, ir mentorių koordinatoriai. Tuo metu nusprendžiau prisijungti prie naujai buriamos komandos. Darbams įsibėgėjus, supratau, kad noriu tapti ir VDU Karjeros centro savanorė,  tačiau jau buvau susiplanavusi išvažiuoti į Erasmus mainų programą Kroatijoje. Labai liūdna gaida atsisveikinau su šia galimybe, o grįžusi pamačiau, kad Karjeros centre jau dirba nauji žmonės – vienas iš jų buvo mano pažįstama Jurgita, taigi drąsiai pasisakiau, jog noriu būti Karjeros centro savanorė.

— Kokia buvo šios savanorystės pradžia?

(Jūratė juokiasi) Pasisodino dvi tetos ir klausia: “Kas tau patinka?”. Pirmiausia išsiaiškinau kokias veiklas vykdo Karjeros centras, tuomet pasisakiau ką galiu ir kas mane iš tikrųjų “veža” ir galiausiai sulaukiau atsakymo:  “Gerai, ateik, duosim darbų”. (Jūratė juokiasi)

Žinai, jaunam žmogui šiais laikais pakankamai nelengva atsakyti į klausimą kas tau patinka ir ką tu gali… Taigi, kokie Tavo, Jūrate, atsakymai buvo į šiuos klausimus?

Visų pirma aš žinojau kas man nepatinka – t.y. užsiimti rinkodara, tai aiškiai įvardinau. O patinka organizuoti, dalyvauti, tuo pačiu mėgstu ir daug kieno nuobodžiu vadinamą darbą, kurį dabar darau – analizuoti duomenis.

— Kiek laiko Tu jau esi Karjeros centro savanore? Ir kiek dar planuoji ja būti?

Nuo 2017 kovo mėnesio, o planuoju tiek, kiek būsiu reikalinga. (Jūratė valiūkiškai šypsosi)

— O kaipgi Tavo pačios karjeros perspektyvos? Ką studijuoji, kuo dar užsiimi apart savanoriavimo pas mus?

Studijuoju politikos mokslus, taip pat savanoriauju KJOSAS (Kauno jaunimo organizacijų sąjunga “Apskritasis stalas”). Taip pat prisidedu prie  Kauno Europos jaunimo sostinės projekto rengimo. Iš tiesų, savanorystė sudaro didžiąją dalį mano gyvenimo ir tuo labai džiaugiuosi.

— Paskutinis klausimas: dėl kokios priežasties visų pirma rekomenduotum kitiems VDU studentams prisijungti prie šių metų karjeros dienų savanorių gretų?

Pamatyti kaip veikia karjeros centras iš vidaus, nes aš pati net neįsivaizdavau kaip faina yra dalyvauti kassavaitiniuose susirinkimuose, renginių aptarimuose bei artimiausių veiklų planavimuose, susipažinti su karjeros centro vykdomomis veiklomis, turėti po mini karjeros konsultaciją kone kiekvieną dieną ir, žinoma, smagiai praleisti laiką nuolat išsišiepusių žmonių kompanijoje.

Jūratė Tau siunčia linkėjimus ir kartu su visa komanda laukia Tavo skambučio 8 37 327983 arba laiško karjera@vdu.lt

Iki greito! 😉