Seminarai studentams: kaip sėkmingai planuoti karjerą

2015-09-26, Galioja iki

Nuo 2015 m. lapkričio iki 2016 m. balandžio universitete vyks seminarų ciklas „Building a Successful Career“ („Sėkmingos karjeros planavimas“), kuriame dalyvauti kviečia VDU Karjeros centras, JAV kompanijos „Southwestern Advantage“ prezidentas Dan Moore ir jos geriausiu pardavėju išrinktas VDU istorijos absolventas Andrius Pelegrimas.

Seminarų ciklas yra skiriamas galvojantiems apie karjerą, ją pradedantiems arba susiduriantiems su sunkumais įgyvendinant savo karjeros tikslus. Seminarų lektoriai pasidalins sukaupta patirtimi apie tai, kas svarbiausia norint efektyviai išnaudoti studijų laikotarpį ir jas baigus lengvai įsilieti į darbo rinką. Penkių seminarų metu bus kalbama apie efektyvų laiko planavimų, pinigų taupymą ir asmeninio biudžeto tvarkymą, motyvaciją ir tikslų nusistatymą, sėkmingą savęs pristatymą įvairiose karjeros situacijose ir daug kitų dalykų, kurie yra svarbūs siekiant savo tikslų.

Pirmasis seminaras „Time management – You in University and elsewhere“ („Laiko valdymas: Tu universitete ir kitur“) vyks lapkričio 17 d., antradienį, 16 val., VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52-514). Seminaro lektorius A. Pelegrimas papasakos apie mūsų elgesio svarbą norint sėkmingai planuoti savo laiką ir supažindins su paprastais, bet veiksmingais laiko valdymo būdais.

Visi seminarai vyks anglų kalba.

Seminarų programa

Seminarų „Facebook“ puslapis