GALIMYBĖS: tarptautinė mokslinė konferencija-stovykla „IDĖJŲ KALVĖ 2019“

2019-09-09, Galioja iki

Lietuvos Jaunųjų mokslininkų sąjunga kartu su Vilniaus Gedimino technikos universiteto Verslo vadybos fakultetu kviečia Vytauto Didžiojo universiteto jaunuosius mokslininkus dalyvauti tarptautinėje mokslinėje konferencijoje-stovykloje „IDĖJŲ KALVĖ 2019“. Pagrindinis šios konferencijos tikslas – stiprinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp jaunųjų mokslininkų iš įvairiausių mokslo sričių.

Konferencijos metu kiekvienas dalyvis turės galimybę pristatyti savo mokslinę veiklą žodinio arba stendinio pranešimo formatu, susitikti su bendraminčiais, dalyvauti diskusijose pačiomis aktualiausiomis temomis ir, žinoma, smagiai praleisti laisvalaikį žaidžiant krepšinį, intelektualinius žaidimus, vykstant į ekskursijas po istorines vietoves ir pan. Dalyviai kviečiami pasidalinti savo patirtimi, iššūkiais, su kuriais susiduria tyrimų metu, iškylančiomis problemomis ir kt.

„IDĖJŲ KALVĖ 2019“ konferencijoje dalyvaus žinomi Lietuvos lektoriai ir specialistai. Dalyvių laukia keletas mokymų temomis: „Kaip kurti socialinius ryšius?“, „Mokslinė karjera ir psichinė sveikata“ bei „Inovacijų vadyba“.

Konferencija vyks spalio 2-4 dienomis, kaimo turizmo sodyboje „Gaja“ (Pabariukų k., Tytuvėnų apyl. sen., Kelmės r. sav.). Norintys dalyvauti turi atsiųsti savo pranešimo santrauką iki rugsėjo 15 d. paštu: smithy.of.ideas.2019@gmail.com

Konferencijos mokestis – 110 Eur. Į šias išlaidas įeina:

  • registracija;
  • prieiga prie visų pranešimų santraukų ir konferencijos medžiagos;
  • prieiga prie žodinių ir stendinių pranešimų;
  • maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė ir kavos pertraukėlės) kiekvieną dieną;
  • konferencijos atidarymo vakarėlis ir tam tikros laisvalaikio veiklos;
  • apgyvendinimas sodyboje (dvi naktys ir trys dienos).

Kelionės iš konferencijos mokesčio išlaidas galima kompensuotis per Erasmus+ programą. Detalesnę informaciją suteikiama el. paštu: milena.medineckiene@vgtu.lt

Detalesnę informaciją apie konferenciją, pranešimo gaires ir santraukos šablonus rasite puslapyje.