GALIMYBĖS: nemokamas nuotolinis seminaras studentams apie asmeninio prekės ženklo panaudojimą

2020-07-08, Galioja iki

Vasara – ne tik atostogų ir poilsio metas daugeliui studentų, tačiau, ir laikas pagalvoti apie savo karjerą, įgyti patirties bei pagilinti žinias. Atsižvelgiant į tai, rugpjūčio 3 d., 17 val.  studentai kviečiami į nemokamą Persona Cognita ir sėkmingos karjeros platformos idialogue organizuojamą nuotolinį seminarą „Asmeninis prekės ženklas sėkmingai karjeros pradžiai“, kurio metu studentai galės sužinoti, kaip pasitelkti savo asmeninius prekių ženklus siekiant karjeros tikslų.

Nuotolinio seminaro metu savo srities žinovai pateiks atsakymus į šiuos klausimus:

• Kodėl jau dabar verta vystyti asmeninį prekės ženklą?
  • Kokie yra asmeninio prekės ženklo vystymui taikomi principai?
  • Kaip susikurti profesionaliai atrodančius profilius soc. tinkluose (ypač LinkedIn)?
  • Kaip, koks ir kada skelbiamas turinys socialiniuose tinkluose (ypač LinkedIn) neša didžiausią vertę profesiniame kontekste?
  • Kaip atkreipti potencialių darbdavių dėmesį?
  • Kokia yra mentorystės reikšmė karjeros pradžioje?
  • Kaip rasti mentorė (-ių), kuris patars siekiant karjeros tikslų ir ne tik?

Siekiant užtikrinti, kad renginio metu dalyviai gautų aktualias žinias, prašome studentų sudalyvauti apklausoje.

Registracija į seminarą

Daugiau informacijos apie renginį