GALIMYBĖS: virtuali tarptautinė programa, bendradarbiaujant su Vokietijos universitetu

2020-09-10, Galioja iki

Bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo universiteto tarptautinių ryšių departamentu, Gyseno universitetas (Justus Liebig University Giessen, JLU) Vokietijoje siūlo „Virtualią tarptautinę programą“ (VTP) užsienio studentams, kuriuos domintų virtuali mainų patartis šiame universitete 2020–2021 m. m. žiemos semestre. Studentai kviečiami registruotis iki 2020 m. rugsėjo 15 dienos. Tai papildomas pasiūlymas, nepakeisiantis fizinių mainų mūsų universitete.

VPT kviečia tarptautinius studentus iš JLU partnerinių universitetų iš viso pasaulio virtualiai apsilankyti JLU, ir įgyti tarptautinių, jų studijas papildančių žinių. Tarptautiniai studentai gali rinktis vieną ar kelis seminarus ir paskaitas iš įvairiapusiško nuotolinių studijų katalogo, kuriame galima rasti net 60 kursų iš skirtingų tiek bakalauro, tiek ir magistro lygio studijų, dėstomų vokiečių, anglų, prancūzų ir ispanų kalbomis. Siūlomi kursai – tai standartinių JLU dėstomų mokymosi programų dalis.

Greta specializuotų kursų, VPT siūlo tarpdisciplininius nuotolinius kursus ir nuotolinius vokiečių kalbos kursus. Sėkmingai pabaigę virtualų mainų semestrą, tarptautiniai studentai gaus pažymių išrašą su JLU suteiktais kreditais. Dalyvavimas šiuose kursuose nemokamas studentams iš partnerinių universitetų.

Studentai gali teikti paraiškas iki 2020 rugsėjo 15 dienos. Kursai prasidės pirmą 2020 m. lapkričio savaitę. Daugiau informacijos apie kursų pasiūlymus ir paraiškų teikimo procedūrą galima rasti paspaudus šią nuorodą www.uni-giessen.de/vip.

Daugiau informacijos bus suteikta ir el. paštu: mobility@uni-giessen.de

Atkreipiame dėmesį, kad už Jūsų pasirinktus kursus skiriami kreditai gali būti užskaitomi. Jei jūsų pasirinkti kursai sutampa su Jūsų VDU klausomais kursais, rekomenduojame dėl to pasikonsultuoti su savo studijų programos vadovu.