GALIMYBĖS: Dalyvauti jaunesniųjų karininkų vadų mokymuose (JKVD)

2018-03-08, Galioja iki

Krašto apsaugos ministerija atnaujina jaunesniųjų karininkų vadų mokymus aukštųjų mokyklų studentams ir kviečia teikti prašymus dalyvauti atrankoje į šiuos mokymus. Atrinkti kandidatai karinius mokslus pradės mokytis nuo rugsėjo 1 dienos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Jaunesniųjų karininkų vadų mokymai aukštųjų mokyklų studentams ir absolventams – tai galimybė per trejus metus įgyti dar vieną – karininko – profesiją.  Baigusieji Jaunesniųjų karininkų vadų mokymus įgis dar vieną specialybę ir  jiems bus suteiktas karinis laipsnis.

Mokymai trunka trejus metus. Aukštųjų mokyklų studentai kartą per savaitę (savaitgaliais) mokosi karybos teorijos, kurią taip pat pritaiko ir lauko pratybose, trunkančiose vidutiniškai dvi savaites ir vykstančiose vasaros atostogų metu.

Mokymų metu visi dalyviai aprūpinami karine apranga ir reikalinga amunicija, dalyviams mokama nustatyto dydžio maitinimosi išlaidų piniginė kompensacija (5.4 EUR per dieną arba būsite aprūpintas maistu) bei numatytos išmokos buitinėms išlaidoms.

Kas gali pretenduoti į jaunesniųjų kainininkų vadų mokymus?

Mokymuose gali dalyvauti tiek vaikinai, tiek merginos, kurie nusprendžia savo studijas paįvairinti prasminga patirtimi. Taip pat kandidatams taikomi šie reikalavimai:

* Aukštųjų mokyklų studentai;

* Nuo 18 iki 32 metų amžiaus įskaitytinai;

* Neteisti už tyčinius nusikaltimus;

* Pagal sveikatos būklę tinkami atlikti karo tarnybą.

Kur kreiptis?

Užpildykite kandidato anketą (nurodant, kad norite dalyvauti JVKM). Tuomet su Jumis susisieks atsakingi kariai ir aptars sąlygas.

Taip pat galima kreiptis į Regioninius karo prievolės ir komplektavimo skyrius ar poskyrius, kurių kontaktus rasite nuorodoje http://www.karys.lt/kontaktai.html arba skambinti nemokamu telefonu 8 800 12340.

Daugiau informacijos rasite čia.