Diskusija apie VDU ir Kauno regiono bendrus projektus

2016-11-23, Galioja iki

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektoriaus prof. J. Augučio vardu, maloniai kviečiame Jus sudalyvauti 2016 m. lapkričio 24 d. 16 val. VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.) organizuojamame apskritojo stalo diskusijoje – seminare tema: „Vytauto Didžiojo universitetas Kauno regione“.

Apskritojo stalo diskusijos – seminaro „Vytauto Didžiojo universitetas Kauno regione“ tikslas – apžvelgti universiteto, jo bendruomenės bei Kauno miesto ir rajono savivaldybių, juose veikiančių suinteresuotų grupių vykdytas, vykdomas bei ketinamas vykdyti veiklas, iniciatyvas, kurios tarpusavyje reflektuotų siekiant realaus regioninio poveikio.

VDU yra labai svarbi regiono institucija, kuri daro didžiulę įtaką regiono augimui ir plėtrai, (…) tačiau universiteto poveikis yra daug didesnis, nei jis pats nurodo prisistatydamas poveikio regionui ir šaliai srities plėtroje – VDU nesugeba tinkamai savęs pristatyti ir nepakankamai įvertina savo svarbą. Ištrauka iš 2014 m. atlikto Studijų kokybės vertinimo centro išvadų apie tarptautinį Vytauto Didžiojo universiteto institucinį vertinimą „Regiono ir visos šalies poveikio šalies raidai“ srities.

Darbotvarkė:

16:00 – 16:10 val. Sveikinimo žodis. „Vytauto Didžiojo universitetas Kaune“, VDU rektorius prof. J. Augutis

16:10 – 16:25 val. Įvadinis pranešimas: „Universiteto įtaka miestui ir regionui: retrospektyvus žvilgsnis“, VDU Kauno istorijos centro vadovas prof. J. Vaičenonis

16:25 – 17:50 val. Diskusija su dalyviais tema: „Vytauto Didžiojo universiteto bei suinteresuotų asmenų iniciatyvų, veiklos ir bendradarbiavimo sinergija Kauno regione“

17:50 – 18:00 val. Apskritojo stalo diskusijos – seminaro „Vytauto Didžiojo universitetas Kauno regione“ uždarymas ir rezultatų apibendrinimas.

Diskusijoje dalyvauja:

VDU rektorius prof. J. Augutis;

VDU Kauno istorijos centro vadovas prof. J. Vaičenonis;

VDU viešosios politikos ekspertas, VDU Socialinių mokslų fakulteto dekanas prof. A. Krupavičius;

VDU Studentų atstovybės prezidentas E. Sarkanas;

Kauno miesto savivaldybės atstovas (kviečiamas Kauno m. sav. mero pavaduotojas S. Kairys);

Kauno rajono savivaldybės atstovas (kviečiamas Kauno r. sav. mero pavaduotojas K. Povilaitis);

Apskritojo stalo diskusiją – seminarą moderuoja VDU Studentų reikalų departamento direktorius Mantas Simanavičius.

Informacijos šaltinis: vdu.lt