Dalyvaukite susitikime su Lietuvos kariuomenės atstovais

2023-03-07, Galioja iki

Kovo 23 d., ketvirtadienį, 13:00 val. VDU įvyks susitikimas su Lietuvos kariuomenės atstovais. Susitikimo metu LK atstovai pristatys jaunesniųjų karininkų vadų mokymus, kurie yra pritaikyti būtent studentams, suteikiant galimybę atlikti tarnybą Lietuvos kariuomenėje dar studijų metu –  pagal šiuo metu galiojančius įstatymus, jaunuoliams, kurie studijuoja, tarnyba automatiškai atidedama, tačiau po studijų iki 26m. gali patekti į šauktinių sąrašus.

KODĖL VERTA DALYVAUTI ŠIUOSE MOKYMUOSE?

Jei esi studentas, Tau verta susidomėti jaunesniųjų karininkų vadų mokymais, nes juos baigęs:

• įgysi karininko profesiją ir gausi atsargos leitenanto laipsnį;
  • atliksi pareigą savo šaliai – privalomąją pradinę karo tarnybą;
  • įgysi galimybę ateiti tarnauti į Lietuvos kariuomenę ir siekti karininko karjeros;
  • įrašas apie baigtus mokymus tavo gyvenimo aprašyme (CV) gali padėti lengviau įsidarbinti – būsimas darbdavys įvertins tavo atsakomybę ir disciplinuotumą, mokymuose įgytas žinias.

Susitikimas vyks K. Donelaičio g. 52-201, Kaunas. Būtina registracija.