Dalyvaukite psichologiniame tyrime apie studentų karjeros priėmimo sunkumus

2023-03-29, Galioja iki

VDU Psichologijos katedros studentų mokslinė grupė, koordinuojama dokt. Tado Vadvilavičiaus, šiuo metu atlieka tyrimą, apie su studentų karjeros sprendimų priėmimo sunkumais susijusius veiksnius.  Tyrėjų grupė siekia ištirti, kokie yra dažniausi su karjeros sprendimų priėmimu kylantys sunkumai bei kokie psichologiniai veiksniai prisideda prie šių sunkumų paaiškinimo. Tyrime kviečiami dalyvauti visi Lietuvoje studijuojantys studentai.

Tyrimas vyksta tik elektroniniu būdu, tyrimo trukmė 15-20 min. Tyrimo metu, elektroninėje platformoje „Google Forms“, jums bus pateikiami klausimai apie jūsų kasdieninę patirtį ir patyrimą, susijusį su įvairiais karjeros sprendimų priėmimo veiksniais.

Sudalyvauti tyrime gali paspaudęs čia.

Jūsų dalyvavimas tyrime prisidės prie geresnio supratimo apie tai, su kokiais sunkumais priimdami karjeros sprendimus dažniausiai susiduria Lietuvoje studijuojantys asmenys bei su kokiais psichologiniais veiksniais tai gali būti susiję.