Dalyvauk nuotolinėje Vasaros sezono galimybių mugėje

2022-10-04, Galioja iki

Dar tik įpusėjant rudeniui ir mokslo metams, siūlome kiekvienam studentui pradėti kurti savo ateities planus ir pradėti galvoti, kaip kokybiškai ir produktyviai praleisti savo vasarą. Tai tinkamas metas ne tik pailsėti nuo mokslų, tačiau ir puikus laikotarpis laiką skirti asmeniniam tobulėjimui, savęs išbandymui ir naujoms patirtims.

Keliauk, savanoriauk, atlik praktiką, išbandyk save naujame darbe ir pasisemk žinių, patirčių ir nuotykių. VDU Karjeros centras kviečia studentus pradėti vasarai ruoštis jau dabar!

Spalio 18 d., 16:00 val. susitikime nuotolinėje platformoje „Microsoft Teams“, kurioje vyks Vasaros sezono galimybių mugė. Numatoma renginio trukmė – 2 valandos. Šio renginio metu galėsite išgirsti pokalbį su VDU absolvente, „Work&travel“ programos dalyve Donata Budreikaite, kuri papasakos ir pasidalins savo įgytomis patirtimis ir iššūkiais Jungtinėse Amerikos Valstijose. Po pokalbio renginį pratęsime kartu su įmonėmis, organizuojančiomis sezoninių darbų programas studentams, kurios dalinsis savo veiklos pasiūlymais užsienyje.

Renginyje dalyvaus:

  • VšĮ Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras. Dirbk ir keliauk JAV! „Work and Travel“, Camp Counselor, Internship, Au Pair, Teacher programos studentams ir absolventams.
  • „Southwestern Advantage Lietuva“ – pardavimų ir lyderystės programa. Ši programa suteikia aukštųjų mokyklų studentams galimybę susimokėti už studijas, įgyti darbo patirties ir verslumo įgūdžių bei ugdyti charakterio savybes, padedančias siekti tikslų gyvenime. Programą pristatys Erikas Poška, student manager
  • VDU Tarptautinio bendradarbiavimo ir marketingo skyriaus vadovas Vaidas Dačiola pristatys tarptautinių praktikų galimybes.

Renginio metu galėsite užduoti visus jums rūpimus klausimus. Norint dalyvauti renginyje būtina registracija, prisijungimą į nuotolinį susitikimą jums atsiųsime registracijoje nurodytu el. paštu.

Registracijos nuoroda.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir kurti planus artėjančiai vasarai!