Baigėsi neformaliai formalių susitikimų ciklas „Ieškau svajonių darbo!“

2019-04-12, Galioja iki

Nuo vasario 27 iki balandžio 10 d. Vytauto Didžiojo universitete vyko neformaliai formalių susitikimų ciklas „Ieškau svajonių darbo!“, kurio tikslas padėti studentams planuotis savo karjerą ir padėti surasti atsakymą į klausimą, kaip pamilti savo darbą ir jaustis laimingam. Ciklo metu įvyko 4 renginiai:

Vasario 27 d. Vytauto Didžiojo universitete vyko diskusija „Laimės kodas. Koks jis?“. Renginio pranešėjos dainininkė Ieva Zasimauskaitė ir VDU dėstytoja Agnė Blažienė diskutavo apie laimę ir savojo pašaukimo ieškojimus, apie pilnavertiškumo suteikiančią profesiją ir žmones, kurie daro pokytį, tiki savimi bei įkvepia kitus. Renginį moderavo Justinas Kisieliauskas.

 

Kovo 6 d. VDU Švietimo akademijoje vyko apskritojo stalo diskusija „Ar gali jaunas pedagogas „nuversti kalnus“?“. Diskusijoje dalyvavo Švietimo akademijos absolventas dr. Algis Bitautas, mokslo ir sporto ministerijos atstovas bei „Renkuosi mokyti“ programos alumnė Roberta Žižienė. Moderatorius Jonas Nainys. Susirinkusieji diskutavo apie tai, kaip jaunam pedagogui sėkmingai įsitraukti į kolektyvą, patogiai jaustis darbe ir būti laimingu dirbant pagal savo profesiją.

Kovo 13 d. Lietuvos ekonomistas, makroekonominės politikos ir viešosios ekonomikos ekspertas, socialinių mokslų daktaras bei profesorius studentams skaitė pranešimą tema „Laimė (ne) piniguose?“. Ekspertas pasakojo apie tai, kokį vaidmenį mūsų gerovei vaidina kaimyno turtas ir pripratimas prie didesnių pajamų, taip pat apie tai, kas daro visuomenę ar atskirus jos narius laimingais.

Balandžio 10 d. VDU vyko paskaita-diskusija apie tai, kodėl svarbu ugdyti savo emocinę kompetenciją, pažinti savo jausmus ir kaip visa tai gali praversti ieškant bei dirbant savo svajonių darbą. Apie tai studentams pasakojo ir praktines užduotis vedė sertifikuotas koučingo specialistas Vytautas Gaidamavičius.

 

Tikimės, kad šio ciklo paskaitos buvo įdomios bei naudingos!