BAFF kviečia dalyvauti profesinės praktikos JAV programoje

2023-02-13, Galioja iki

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas (BAFF) kviečia paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į Profesinės praktikos JAV programą.

Profesinės praktikos programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias praktikas įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos apie 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas praktikos metu.

Šia unikalia stipendijų programa, sėkmingai veikiančia daugiau nei dvylika metų, jau pasinaudojo daugiau nei 160 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Paraiškos priimamos iki š.m. kovo 31 d.

Daugiau informacijos apie programą ir paraiškų formas rasite čia.

Taip pat, visus norinčius sužinoti daugiau apie programą ir konkurso sąlygas, kviečiame į internetinį seminarą š.m. vasario 22 d. nuo 15:00 iki 16:00 val. Seminaras vyks anglų kalba.

Užsiregistravusiems bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.