Ankstyvosios karjeros mokslininkams – seminaras apie sėkmingą karjeros planavimą

2024-05-14, Galioja iki

Gegužės 16 d. 10 val. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Vytauto Kavolio transdisciplininių tyrimų institutas kviečia ankstyvosios karjeros mokslininkus (-es) (doktorantus (-es), podoktorantūros stažuotojus (-as), j. mokslo darbuotojus (-as)) į seminarą apie sėkmingą karjeros planavimą akademinėje aplinkoje ir už jos ribų.

  • Data – 2024 m. gegužės 16 d. 10:00 val.
  • Trukmė – 2 val. (2,5 akademinės valandos).
  • Kalba – anglų k.
  • Mokymų formatas – nuotoliniai mokymai „MS Teams“ platformoje.
  • Registracija – į seminarą būtina užsiregistruoti. Visi užsiregistravę dalyviai (-ės), gaus „MS Teams“ nuorodą likus kelioms dienoms iki renginio. Registracijos formą rasite čia.

Mokymų lektorius: Dr. Kemal Ahson, „Lifeworld Ltd.“ vadovaujantis konsultantas.

Apie mokymus

Šio seminaro tikslas – pristatyti ir aptarti sėkmingą mokslininkų/ių karjeros kelio planavimą ir galimybes akademinėje aplinkoje ir už jos ribų.

Seminaro metu bus kalbama apie:

  • skirtingų karjeros kelių pasirinkimą;
  • poreikiais grindžiamo požiūrio kūrimą planuojant savo karjerą;
  • su moksliniais tyrimais susijusių įgūdžių, žinių ir patirties įvertinimą, plėtojimą;
  • platesnių įgūdžių svarbą ir profesinį augimą;
  • mokslinių publikacijų planavimą ir rengimą;
  • gyvenimo aprašymų kūrimą, idėjų generavimą ir pristatymą bei verslumo puoselėjimą.

Daugiau apie lektorių. Dr. Kemal Ahson pastaruosius du dešimtmečius užėmė įvairias pareigas akademinėje bendruomenėje, vyriausybinėse institucijose ir verslo sektoriuje. Šiuo metu jis dirba „Lifeworld Ltd“ (www.lifeworld.info) vadovaujančiuoju konsultantu, dirbdamas Londone ir Helsinkyje. Dr. Kemal Ahson yra surinkęs daugiau kaip 400 mln. eurų iš įvairių sutarčių ir išorinio finansavimo pritraukimo projektų. Jo mokslinių interesų sritys apima menų pedagogiką, visuomenės įsitraukimą ir dalyvavimą mokslo ir technologijų srityje, „erdvės“ ir „vietos“ naudojimo įvairiuose ekonominiuose kontekstuose tyrinėjimus, „įsivaizduojamų geografijų“ nagrinėjimą pasitelkiant kelionių teorijas ir tyrimus apie „radikalų vaikų kitoniškumą“. Dr. Ahson Londono universitetiniame koledže (UCL) apgynė daktaro disertaciją, kurioje nagrinėjo biotechnologijų inovacijas ekonominiu, epistemologiniu, geografiniu ir ontologiniu aspektais.

Mokymus moderuos dr. Gintarė Pocė, V. Kavolio transdisciplininių tyrimų instituto projektinių veiklų vadovė.

Daugiau informacijos apie mokymus el. paštu vki[eta]vdu.lt.

Šie mokymai yra viena iš projekto „Vytauto Kavolio transdisciplininių socialinių ir humanitarinių mokslų instituto MTEP veiklų stiprinimas (SOCMTEP)“ veiklų. Projektą finansuoja Lietuvos mokslo taryba ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, sutarties Nr. S-A-UEI-23-13 (2023-12-27). Finansavimo programa – „Universitetų ekscelencijos iniciatyva” (Nr. V-940).