VDU Karjeros dienos 2019 „Išeities taškas: karjera“

2019-09-25, Galioja iki

VDU Karjeros dienos 2019: „Išeities taškas: karjera“

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Karjeros centras spalio 8-11 dienomis kviečia studentus dalyvauti „VDU Karjeros dienų 2019“ renginiuose. Šių metų bendra renginių tema – „Išeities taškas: karjera“ – paskatinimas studentams patiems domėtis įvairiomis karjeros galimybėmis ir savarankiškai ją formuoti. Taip pat, priminimas, kad nuolatinis bandymas ir ieškojimas galiausiai priveda prie rezultato, nes nėra padėties be išeities.

Studentų karjeros dienose lauks ne tik paskaitos, diskusijos, pristatymai, tačiau ir virtuali karjeros mugė. Mugėje save pristatys įvairios Lietuvos įmonės, kurios šiuo metu ieško darbuotojų arba praktikantų.

Karjeros dienų programa

ANTRADIENIS (spalio 8 d.):

10:00 Seminaras „Gyvenimo aprašymo (CV) ruošimas“. VDU ŠA (T. Ševčenkos g. 31) 306 auditorija

12:00 „Ateitį planuok šiandien“. VDU ŽŪA Centriniai rūmai (Studentų g. 11) 505 auditorija

VDU ŽŪA Agronomijos fakulteto organizuojamas studentų ir socialinių partnerių susitikimas. Dalyvaujančios įmonės: VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, AB „AUGA group“, Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos,  UAB „Vitera Baltic“, AB „Kauno grūdai“, UAB „Agrokoncerno grupė“.

12:10 „Mokykla – mano būsimas darbdavys: darbo ir praktikos vietos“. VDU ŠA (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius)

13:00 „Mano geriausia karjeros pamoka“. VDU Didžiosios salės  fojė (S. Daukanto g. 28)

Diskusija, kurioje pranešėjai dalinsis savo karjeros kelio ieškojimais, paklydimais ir išmoktomis pamokomis.

15:00 Karjeros mentorystės platformos pristatymas studentams. VDU Didžiosios salės fojė (S. Daukanto g. 28)

Karjera – pokytis, kurį laikai savo rankose. Išgirsk plačiau apie karjeros mentorystės platformą iš įkūrėjo lūpų, išmėgink ir tobulėk. Registracija į pristatymą (https://forms.gle/yjQehajY6D8sMMwN8)

TREČIADIENIS (spalio 9 d.)

13:00 Tarptautinių praktikų galimybių pristatymas. VDU Mažoji salė (S. Daukanto g. 28)

Ateik ir išgirsk apie galimybes už savo gimtosios šalies ribų. Visas paslaptis atskleis VDU Tarptautinių ryšių departamento atstovai, patirtimi dalinsis galimybes išbandę studentai ir apie papildomas galimybes papasakos „Patirties partneriai“, dirbantys su tarptautinėmis studentų praktikomis.

14:30 „Karjeros galimybės Bioekonomikos plėtros fakulteto studentams“. VDU ŽŪA III r. (Universiteto g. 10) 610 auditorija

15:00 Job, internship and volunteering ABC for international students in Lithuania. VDU Mažoji salė (S. Daukanto g. 28)

KETVIRTADIENIS (spalio 10 d.)

15:00 Paskaita: „Karjeros kodai: prigimtys ir intelektai“. VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas (S. Daukanto g. 28) 404 auditorija

Išokai į Millenium kartos traukinį ir nežinai ką daryti su savo karjera? Nori sužinoti, kas slepiasi tavo prigimtyje ir ką apie tave pasako tavo intelektas? Ateik ir išgirsk atsakymus iš „KALBA.LT“ Darnaus vystymo centro vadovės Renatos Škimelienės.

Virtuali karjeros mugė vyks spalio 8-11 dienomis, karjera.vdu.lt puslapyje.

Informaciją sekite čia.