Kaip išsikelti tikslus ir motyvuoti save veikti

2016-11-28, Galioja iki

Nuo 2016 m. lapkričio iki 2017 m. balandžio VDU Karjeros centro iniciatyva universitete vyksta seminarų ciklas „Sėkmingos karjeros planavimas“ (Building a Successful Career).

Seminarų ciklas yra skiriamas galvojantiems apie karjerą, ją pradedantiems arba susiduriantiems su sunkumais įgyvendinant savo karjeros tikslus. Seminarų lektoriai pasidalins sukaupta patirtimi apie tai, kas svarbiausia norint efektyviai išnaudoti studijų laikotarpį ir jas baigus lengvai įsilieti į darbo rinką. Seminarų metu kalbama apie motyvaciją ir tikslų nusistatymą, laiko planavimų, efektyvius darbo paieškos būdus, CV ir motyvacinio laiško rengimą, pasiruošimą darbo pokalbiui bei LinkedIn ir kitų socialinių tinklų naudą Tavo karjerai.

pelegrimas_4x4_v2

Š. m. lapkričio 30 d., trečiadienį, 16.15 val., VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52-322) vyks antrasis seminaras „Kaip išsikelti tikslus ir motyvuoti save veikti“ (How to Set Goals and Motivate Yourself to Do Things You Do not Feel Like Doing). Seminarą ves Andrius Pelegrimas. Anrius yra VDU istorijos (bakalauras ir magistras) absolventas ir šiuo metu turi įkūręs dvi įmones: „Andrius Pelegrimas Consulting OU“ ir pradinę mokyklą „Herojus“.

Seminaras vyks anglų kalba.

Seminare bus kalbama apie:

  • Tikslų svarbą: kodėl mums jų reikia;
  • Vizijos ir tikslų kūrimo technikas;
  • Kaip Tai, ką darai šiandien, įtakoja tai, kuo būsi rytoj;
  • Požiūrį ir motyvaciją: dauguma žmonių nesuvokia, jog jie yra savo „likimo kalviai“. Aplinkybės nekuria tavo požiūrio. Tu pats tai darai! Įvairios technikos kaip formuoti pozityvų požiūrį ir motyvaciją.

Renginio nuoroda facebook’e: https://www.facebook.com/events/160572811084593/

Informacijos apie kito seminaro temą, datą ir laiką ieškokite mūsų puslapyje karjera.vdu.lt.