VDU studentai kviečiami dalyvauti vasaros mokykloje Vokietijoje

2024-03-25, Galioja iki

Liepos 29–rugpjūčio 7 d. VDU ir kitų „Transform4Europe“ aljanso universitetų studentai kviečiami dalyvauti vasaros mokykloje Vokietijoje „European Summer Course 2024“. Dalyvių registracija vyksta iki balandžio 15 d.

Vasaros mokykla bus skirta Europos Sąjungos politikai, teisei ir ekonomikai. Renginį organizuoja Vokietijos institutas „Europa-Institut“, bendradarbiaudamas su „Europäische Akademie Otzenhausen“, „ASKO Europa-Stiftungׅ“ ir Europos universitetų aljansu „Transform4Europe“ (T4EU). Vasaros mokyklos metu numatomi apsilankymai Strasbūre, Liuksemburge, Sarbriukene ir Tryre.

VDU ir kitų T4EU universitetų studentams gali būti skiriamos stipendijos, padengiančios programos, ekskursijų, maitinimo ir apgyvendinimo išlaidas.

Studentams už dalyvavimą vasaros mokykloje gali būti skiriama 4–5 ECTS kreditai.

Informacija apie registraciją – nuorodoje žemiau.