Spalio 24 – 26 d. Virtuali karjeros mugė

2017-10-25, Galioja iki

„CV-Online“ kartu su Vytauto Didžiojo universitetu pristato antrąją Baltijos šalių Virtualią karjeros mugę, kuri tuo pat metu – pirmoji Lietuvos aukštosios mokyklos organizuojama virtuali karjeros mugė. Mugėje save pristatys trijų Baltijos šalių verslo įmonės šiuo metu ieškančios darbuotojų ar praktikantų, taip pat studentai galės pasikonsultuoti dėl tolimesnių savo studijų galimybių Vytauto Didžiojo universitete.

VDU studentai ir absolventai – nepraleiskite progos apsilankyti Virtualioje karjeros mugėje! Pabendrauti su potencialiais darbdaviais ar savo Alma Mater atstovais neišeidami iš namų, užduoti Jums rūpimus klausimus internetu, įsitraukite į diskusijas ir kandidatuoti į Jums aktualias darbo ar praktikos pozicijas ar toliau tęsiant studijas VDU.

Apsilankykite virtualioje karjeros mugėje nuo spalio 24 d. iki 30 d.

Renginio paskyra socialiniame tinkle „Facebook“.