VDU ŽŪA iniciatyva: vasaris – asmeninio tobulėjimo mėnuo

2021-02-11, Galioja iki

VDU Žemės ūkio akademija kviečia dalyvauti iniciatyvoje „Vasaris – asmeninio tobulėjimo mėnuo“.

Vasario 17 d. 15.00 – 15.40 val.
„Kaip susivokti šiuolaikinėje komunikacijos ekosistemoje?“

Kaip susiorientuoti informacijos ir komunikacijos įvairovėje? Kuo pasitikėti? Koks vaidmuo tenka žiniasklaidai, ekspertams, tinklaraštininkams – kas tapo svarbesni? Ką tai sako apie šiuolaikinę žiniasklaidą ir nūdienos visuomenę?

(UNESCO medijų raštingumo centro viena vadovų, VDU Viešosios komunikacijos katedros prof. Auksė Balčytienė).

Registracija į renginį

Vasario 24 d.16.30 – 17.30 val.
Tarptautiškumo svarba asmeniniam tobulėjimui. Nuo Lietuvos per Italiją iki Nyderlandų

Apie asmeninę patirtį studentiškai. Nuotaikingai ir paprastai pasikalbėsime su Agronomijos fakulteto absolventu Luku Paltanavičiumi, kuris šiuo metu studijuoja Nyderlanduose, Vageningeno universitete.

Vasario 26 d. VDU ŽŪA Karjeros diena 2021