VDU prisijungė prie „idialogue“ karjeros mentorystės platformos

2019-09-30, Galioja iki

Lietuvoje vis labiau populiarėja mentorystė – jauni žmonės jaučia didžiulį poreikį tobulėti, išmokti naujų dalykų ir dalintis sukaupta patirtimi. Atsižvelgdamas į tai, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) nuo šių metų rudens prisijungė prie „idialogue“ karjeros mentorystės platformos, kuri yra paremta žinių ir patirties perdavimu.

Ši karjeros mentorystės platforma yra visiškai nemokama ir vienijanti visą universiteto bendruomenę: dėstytojus, neakademinio personalo darbuotojus, absolventus ir studentus. Platformoje gali registruotis tiek mentoriai, tiek ugdytiniai (Mentee). Užsiregistravę mentoriai platformoje susikuria savo profilį, kuriame nurodo informaciją apie save – trumpas prisistatymas, patirtis, mentorystės sritys, dėl kurių ugdytiniai gali kreiptis. Studentai, nusprendę susirasti mentorių, kreipiasi į vieną išsirinktą asmenį parašydami laišką, kuriame nurodo savo motyvaciją dirbti su mentoriumi. Per 48 val. duodamas atsakymas ir studentai gali susitarti su mentoriumi dėl tolimesnių bendravimo ir bendradarbiavimo detalių.

Rugsėjo mėnesį „idialogue“ platforma buvo pristatoma VDU dėstytojams, darbuotojams bei alumnams. Susitikimo metu platformos įkūrėjas Saulius Alksnis teigė, kad platformos nauda yra neabejotina tiek mentoriui, tiek ugdytiniui. Mentoriai perduodami patirtį ne tik padeda jaunesniam kolegai tobulėti karjeros srityje, tačiau tobulina ir patys save – pastebėta, kad net 75 proc. mentorių ilgalaikėje perspektyvoje gali pasidžiaugti didesniu atlyginimu. S. Alksnis kvietė išbandyti platformą bei prisidėti prie asmenybės bei šalies gerovės augimo.

Susitikimo metu savo patirtimi pasidalino ir ilgametė karjeros platformos mentorė Eglė Blekaitytė, kuri pasakojo, jog su savo ugdytiniais visuomet stengiasi dirbti tik kryptingai ir nuosekliai, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, o juo patenkintos liktų abi pusės.

Šiuo metu prie „idialogue“ karjeros mentorystės platformos yra prisijungęs 301 mentorius, tarp kurių jau galima rasti ir VDU bendruomenės narių.

Daugiau informacijos apie mentorystės programą galite rasti čia.

Spalio 8 d., 13:00 val., VDU Didžiosios salės fojė, „VDU Karjeros dienų 2019“ metu, vyks karjeros mentorystės platformos pristatymas studentams. Kviečiame atvykti ir sužinoti daugiau!